Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tippek, hogy ne izguljak a...

Tippek, hogy ne izguljak a busz utazástól?

Figyelt kérdés

Sokszor megy a hasam, nagyrészt pszichés eredetű, mivel székletmintán, tenyésztésen egyebeken túl vagyok, és minden negatív lett. Legtöbbször úgymond a semmiből tör rám, emiatt nagyon stresszelek, hogy "mi van ha" majd a buszon kell, becsinálok, stb... Ez persze hozza magával, hogy az idegességtől megy a hasam. Kapkodom a hasfogókat, van, hogy akkor is, amikor nem is megy, csak annyira rettegek, hogy majd fog. :(

Tudom elég gáz, fejben kéne helyretenni, ezért kérdezem volt e valaki esetleg hasonló helyzetben, hogyan oldotta meg stb. Bármilyen tippnek, segítségnek nagyon örülnék.


Sajnos nem tudom elkerülni az utazást, heti 2x kb 2 órás távolsági buszút szükséges.

Vonatozás nem opció, felújítás van a síneken, pótlóbusszal lehet csak menni, amivel ugyanott vagyok.

Pszichólógushoz járok, folyamatban van, de egyelőre nem használ.


Előre is köszönöm.


2019. szept. 19. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hasfogó helyett próbálkozz probiotikummal, enterol (nekem ez vált be a leginkább) vagy lactive plus. Ezeket kvázi étrendkiegészítőként is lehet szedni a bélflóra javítására, ha épp nincs is gondod, nem vágja tönkre a szervezeted úgy, mint a széntabletta vagy a hasmenésre való gyógyszerek.
2019. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológiai eredetű ingere pont tök jó, ha közvetlenül indulás előtt elmész wc-re. Így tudni fogod, hogy nincs para, mert nincs minek kijonnie.
2019. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőttpelenka...
2019. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a pszichológia kevés, mélyebbre kell ásni: kineziológia, hipnoterápia, SVT. Nézz utána ezeknek.

Az ilyen érzékeny idegrendszerű embereknek kifejezetten jó a jóga, meditáció. Esetleg a napi könnyű sportolás: egy kis kocogás, kerékpár, úszás, stb.

2019. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!