Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Téli szezonmunka előtt milyen...

Téli szezonmunka előtt milyen papirokat érdemes elintézni?

Figyelt kérdés

Tirolba fogok menni egy 5 hónapra, és nem tudom miket érdemes elintézni.

Olvastam hogy az európai tb kártyát kell kiváltani, illetve a tb-t gondolom le kell mondani itthon. Ilyenkor a navhoz kéne bemenni vagy elég a helyi kormányablak? A telefoncsomagom az marad gondolom. Ezenfelűl még elkell valamit intézni? Aki esetleg volt hasonló helyzetben kérem irjon.



2019. szept. 25. 10:38
 1/1 anonim válasza:
A Tb-t csak akkor tudod lemondani, ha már be vagy jelentve és a krankennkassénál ki tudod kérni papírokat, de szerintem azt bőven ráérsz majd a szezon után elintézni. Eu-tb kártya elég egyelőre. Ausztriában bármelyik dohányboltban tudsz venni feltőkártyás sim kártyát, tehát csak egy független telefon kell ami belerakod. Ha van még kérdés válaszolok.
2019. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!