Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha tegyuk fel, lenne esely...

Ha tegyuk fel, lenne esely kikoltozni amerikaba (vagy barhova ami messzebb van Mo-tol) es az volt az almotok, hogy odakoltozzetek, de elegge szoros a csaladdal a kapcsolatotok, es ok nem szeretnek, mivel nem latnatok egymast, ti hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 07:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Fájdalmas de neked milliószor jobb lesz és bármikor vissza jöhetsz. Szerintem vágj bele. Bár ez kvra nem ebbe a kategóriába tartozó kérdés
2019. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bovsi, azert ebbe a kategoriaba tettem, mert mwleg vagyok, ott elfogadobbaknes ezert mennek ki
2019. okt. 1. 07:27
 3/14 anonim válasza:
100%

Csak azért ne menj ki sehova mert ott elfogadóbbak. Gyökerek vannak mindenhol és odakinn "migráns" is leszel nem csak meleg.

Ha viszont ez az álmod és úgy érzed odakinn megvan a megfelelő élet ehetősége akkor szerintem vágj bele. A család fontos, de amint a szülők kihalnak magadra maradsz. Ha nincs komoly párkapcsolatod akkor biztosan. A testvérekkel akár milyen szoros a kapcsolatod, nekik mindig a saját családjuk lesz az első nem te. És ez valahol érthető is. Itthon is magadra maradhatsz. Hazalátogatni meg csak pénz kérdése.

2019. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Az anyagi jólét nem kompenzál a család és barátok hiányáért. Ott egyedül leszel.
2019. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem elfogadóbbak. A látszat sokszor csal. Itthon egy nagyobb városban szerintem jobb életed lesz. A fejedben is rakj rendet, ne pedig elfuss minél messzebb. A gondolataidat magaddal viszed oda is.
2019. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, kipróbálnám. Legfeljebb visszajössz, ha nem tetszik. De legalább megpróbáltad. Ha nem mész, annak ellenére, hogy szeretnél és van lehetőséged, akkor mindig benned lesz, hogy mi lett volna, ha ....
2019. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaa, csak azért ne menj, mert meleg vagy. USA-ban biztosan vannak csoportok, közösségek, akik nagyon elfogadóak. De ugyanúgy ott vannak mellette a szélsőséges ellenzők is.

Itthon azért attól nem kell félni, hogy előkapja x a fegyverét és lelő, mert utál és rossz napja van.

2019. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk Amerikaban épp nem elfogadóbbak. Menj Hollandiaba, ott nagyibb esélyed van, plusz elég közel is van, akár havonta is haza jarhatsz
2019. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem csak a melegsegert, ez volt a regi almom, masreszt igen, vannak kornyekek, ahol ezt nem toleraljak, de vannak, ahol tok jol kezelik. Laknak kint rokonok, es igy tudom, hogy milyen a helyzet. Itt az a kerdes, hogy elkoltoznetek, vagy a csalad kozeleben maradnatok?
2019. okt. 1. 17:59
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Elmennék, ha nem érezném jól magam kint a honvágy meg a család hiánya miatt, akkor hazajönnék, és legalább nem furdalna a kíváncsiság, milyen lett volna, ha.
2019. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!