Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok: 3...

Melyiket választanátok: 3 hónap pihi Mexikóban, vagy 1 hónap világkörüli út?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy hónap édeskevés egy világkörüli úthoz, akkor gyakorlatilag csak utazik az ember. Úgyhogy a 3 hónap pihit Mexikóban.
2019. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szintén Mexikó, az 1-es leírta miért.
2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én szívem szerint világ körülire mennék, de az előttem szólóknak abban igazuk van, hogy az 1 hónap egy kontinensre is nagyon kevés. Úgyhogy maradna Mexikó, már csak azért is, mert szeretem az ottani kosztot :)
2019. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Egy szavazat a világkörüli útra. Lehet hogy ehhez kevéske az egy hónap, de Mexikóra meg nagyon sok a három. Én az a fajta vagyok aki a “pihi”-t nem bírja, nagyon maximum három napot bírok tétlenül a tengerparton. Inkább egy hónap alatt végigrojtolok a világon, mint három hónap aszalódás és dögunalom egyhelyben, amit sokan pihinek hívnak.
2019. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Időpont tegnap 22:52

De ki mondta, hogy Mexicoban is csak 1 helyen lehet lenni?

Én is keveslem az 1 hónap világkörüli utat, így marad a Mexico. Mivel hatalmas ország, így bőven elég lenne 3 hónap, hogy bejárjam. Nem maradnék 1 helyen, max a tengerparton 1 hetet, utána mennék megismerném Mexico igazi arcát. Hiszen nem csak a turisztikai helyekre lehet menni.

2019. okt. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem maradnak az 1 hónap világkörüli út, úgyanis nincs annyi szabadságom, hogy 3 hónapra lelépjek. Fizetetlenre meg nem mehetek, mert nyaralás után a számláimat valamiből fizetni kell. Nos, igen egy dolgozó embernek erre is gondolnia kell.
2019. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

@6 A dolgozó embernek lehetnek megtakarításai.


Amúgy kettőből semmi: 3 hónap Közép-Amerikát választanék. 6 hét Mexikó, 3 hét Guatemala, 10 nap Belize, 3 hét Kuba. Egyik sem drágább, mint simán Mexikóban hesszelni és simán lehet saját szervezésben menni.

2019. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7!


"Amúgy kettőből semmi: 3 hónap Közép-Amerikát választanék. 6 hét Mexikó, 3 hét Guatemala, 10 nap Belize, 3 hét Kuba. Egyik sem drágább, mint simán Mexikóban hesszelni és simán lehet saját szervezésben menni."


Ha kettőből semmi, akkor mit keresel itt, unatkozol?

Mexikó vagy a világ körül, a kérdést értelmezd, ha tanultál olyat. Moderátornak nem jelentem, mert valószínű elegük van a trollokból, akik nem tudnak olvasni és/vagy szöveget értelmezni.

2019. okt. 4. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap világkörüli út? Rossz vicc, az egész elmenne repüléssel és jetlaggel. Akkor már inkább bejárnám 3 hónap alatt Mexikót amennyire lehet, hatalmas ország, bőven lenne mit csinálni. Nem pihennék, mert az nem az én világom, utálok pihenni, időpazarlásnak tartom. Viszont akkor is, világ körüli útra minimum egy évet fogok szánni, tervben van.
2019. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

ma 09:21

Okoska! Nem a megtakarítás a gond, hanem a legtöbb munkahelyen nem tolerálják a 3 hónap fizetetlen szabadságot. Van évi 32 nap szabadság. ( nekem) De ha elmennék 2-3 hónap fizetetlenre, akkor annyit mondanűnak, hogy akkor vissza se menjek. A legtöbb munkahelyen ugyanezt mondják. Mielőtt jönnél okoska, hogy akkor pocsék munkahely, nos nem az, mert jól fizet, minden ok, de a főnök úgy döntött, hogy 60 embernél gondot okozna ha mindenki elmenne 2-3-4 hónap fizetetlenre. Ha egyiknek lehet akkor a másiknak is. Így senkinek sem lehet.

Szóval nem a megtakarításon van a hangsúly. Meg ugye a kérdést sem értelmezted rendesen. Kérdés

3 hónap Mexico vagy 1 hónap világkörüli út. Tudod értelmezni?

2019. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!