Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni? (több...

Hova menjünk nyaralni? (több lent)

Figyelt kérdés
Jövő nyáron, június végén-július elején mennénk nyaralni 2 hétre körülbelül. 500, nagyon maximum 600 ezer forintból hova menjünk(ebben benne van az ottlét is)? (4 fő)

2019. okt. 19. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na és mit akarsz csinálni? Mert az a lényeg. A vízisportok érdekelnek vagy a gótikus építészet?
2019. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Montenegró, Dél-Albánia.
2019. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg ez a 4 fő négy sokat fogyasztó felnőtt vagy egy 2+2 család? Budaest környékén éltek és tudtok olcsón repülni vagy Szabolcsból kéne leautózni? Azért elég sokváltozós dolog ez.
2019. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem mindegy a 4 fő életkori megoszlása. Mi most nyáron 2 felnőtt 1 gyerek Cipruson voltunk. Repjegy+4 csillagos szálloda reggelivel 360K volt 1 hétre június végén. A költőpénz meg egyéni igényeken múlik. De Montenegró is nagyon jó választás. Buszos utakat pedig jóval olcsóbban is lehet találni
2019. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szerettek csinálni?

Ez nagyon fontos, így találgatni nem nagyon szeretnék de azért írok Montenegró tengerpart vagy Boszniában útba ejteni a fővárost 1-2 napot el tölteni ott majd irány a Bosnyák tengerpart ha nem tetszik vagy sokan vannak akkor átt lehet ruccani Horvátba is fürdeni.

2019. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3 felnőtt 1 gyerek lenne.

Boszniában, Horvátországban, Montenegróban és Albániában is voltunk már. Mindenképp repülővel szeretnénk menni, és felfedezni a környéket. Tehát nem csak egy szálloda partján döglős nyaralást szeretnénk. De egyébként köszönök minden ajánlatot! :))

2019. okt. 19. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi 2 felnőtt+3 gyerek (utazáskor 3, 1,5, 1,5 évesek) Hollandiába megyünk.
2019. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A felsorolt, kipipált helyek alapján marad a bolgár vagy az ukrán tengerpart, esetleg a grúz, ha fogtok nagyon olcsó repjegyet.
2019. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 öves válasza:
A Bulgár tengerpart most nagyon tuti lett
2019. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ilyen kevés ez az összeg egy 4 tagú család 10, max 14 napos nyaraláshoz? :o

Amúgy, eddig voltunk ugye az fentebb sorolt helyeken, + Bulgáriában, Görögörszágban, Olaszországban, Grúziában is, szóval szeretnénk valami új országba menni. Ukrán tengerparta fogunk menni egy pár napra nyáron, szóval... már ennyire kipipáltuk a legtöbb helyet Európában? :c

Mondjuk lehet én vagyok nagyon eltájolódva, de én a francia rivirát kb 1 éve nézegetem, és így összesen kiszámolva olyan félmillában benne lenne a repülő, a szállások, kocsibérlés. Igaz, tudom hogy ott drágább az élet, de 200k forint kevés lenne arra, hogy ott tudjunk enni, egy pár belépőre? Vagy ha mondjuk nem minden este eszünk étteremben, hanem mondjuk főzőcskézünk egy kicsit, akkor is lehetetlen?

2019. okt. 22. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!