Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Franciaországban milyen...

Franciaországban milyen sportfogadasi lehetősségek vannak?

Figyelt kérdés

Melyik Online sportfogadó oldal hivatalos ott?


Van helyi lottozó ahol lehet fogadni?



Ha nyerek pl 1000€ téttel 2.0odds al 2000€-t akkor megadóztatnak belőlle vagy felvehetem ténylegesen a 2000€-t?



Mit kell tudni?



2019. nov. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan bisztrók, ahol ki van írva "PMU", Azokban fogadhatsz, elég sok van belőlük.

Minden egyéb, nem lósporttal kapcsolatos fogadást a trafikokban (tabac) lehet lebonyolítani.

Legtöbbem azonban interneten keresztül fogadnak, ha nincs a közelben pálya. De ezekből is sok van, főként Párizs és a nagyobb városok környékén.


[link]

2019. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az FDJ Parions Sports az számit itt kint a a helyi "szerencsejáték zrt"nek?


Jelenleg ezt találtam csak itt de eddig ez nagyon tetszik.

2019. nov. 6. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az FDJ az összes franciaországi fogadásokkal és játékokkak foglalkozik, pl. a lottót és a lekaparható szerencsejátékokat is beleértve.

Miután én régen élek Franciaországban, nem tudom pontosan, mi Magyarországon a Szerencsejáték zrt. Nyilván ugyanaz a szisztémája, mint a franciáé.

2019. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!