Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországba ha telefonalok...

Németországba ha telefonalok ő is fizet?

Figyelt kérdés
Ha németorszagba telefonalok 30 as szammal 30 as szamnak akkor mind ketto fel fizet? Vagy tobb egyalltalan a hivas? Es ha o hiv engem onnan ?

2019. nov. 12. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy tudom, hogy EU-n belül már megszűnt ez a korlátozás

Szóval hazai percdíjjal telefonálsz

2019. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2019. nov. 12. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hogy az NDK-ba vagy az NSZK-ba telefonálsz.
2019. nov. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
33%

Hosszú évek óta nem kerül plusz pénzbe az otthonrol hívó felnek az ha külföldre telefonál.....annak aki viszont külföldön van es fogadja a hivasod ugyanugy percdijat szamolnak fel,hogy mennyit az a szolgaltatótól függ.

A kerdes alapjan gondolom szamodra az sem egyertelmű,hogy ha ő hív teged kulfoldrol neked nem kerul penzbe a hivas fogadasa a hivó felnek viszont igen.

2019. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Az elsö írta jól.


Már évek óta úgy telefonálsz eun belül mintha Mo-n lenne mindkét fél. Ha mindkét fél magyar számos akkor eun belül teljesen mindegy ki hol tartozkodik pont ugyan úgy van mint Mo-n lenne mindkét fél.

2019. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Hívjad viberen, ahol van wifi :D


Egyébként olyan nincs, hogy "miattad" fizet a másik fél, mert te épp külföldről hívod.


De már EU-n belül neked sem lesz magasabb a díj. Kb. 1-2 éve. De van erről egy csomó tájékoztató. Annyi korlátozás van, hogy nézik az átlagforgalmat. És ha kiugróan magasabb, amikor külföldön vagy, mint amit egyébként itthon szoktál használni, akkor arra tehetnek plusz díjat.

De nézd meg a szolgáltatód oldalán.

Roaming díj megszűnés vagy valami hasonló címszóval megtalálod.

2019. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Télen voltam kint Svájcban, és a Vodafonnál Svájc is EU-s tarifaövezet, így Svájci telefonokat is simán hívhattam belföldi díjszabással.
2020. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!