Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » London melyik részében van...

London melyik részében van ahol lehet venni a harry potteres dolgokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy hol van az üzlet Londonban ahol lehet venni harrY potteres dolgokat?? tehát az utcára vagy nevére is kiváncsi vagyok . értelmes válaszokat várok

2019. dec. 9. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
kings cross railway station
2019. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából elég sok helyen van ilyen üzlet, de ahogy a #1 említette, a King's Crosson van egy nagyobb üzlet. Viszont jó drágák a dolgok, erre készülj. És ezren vannak bent :D
2019. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosan, elég drága és igazi tömegnyomor, de nagyon jó minőségűek a dolgok! mellette van a 9 és 3/4 platform és a félig kilógó trolley, amivel lehet fényképezkedni... ha kivárod a sort. ami MINDIG nagyon hosszú.
2019. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj térképen valki tud belôehet közelítenia gogle mapson??
2019. dec. 9. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
aha k=oszönöm megtaláltam
2019. dec. 9. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Primark. Tele van mindig Harry Potter cuccokkal és olcsón.
2019. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
néha poundlandben is ki lehet fogni pár dolgot, pl egyszer hufflepuff tote bag-et vettem ott :D de b&m-ben is szoktak lenni HP dolgok
2019. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!