Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazgatni szeretnék a világ...

Utazgatni szeretnék a világ körül de nincs kivel. Hogyan szerezhetnék magamnak egy utazó társat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 19:06
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
72%
Van egy vagon facebook csoport erre
2019. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Miben lendítene előre a helyzeteden az hogy ott van veled egy vadidegen aki az első adandó alkalommal ott hagy a sz.rban. Szerezz egy pasit/barinőt akivel utazgathatsz kedvedre. Van sok netes oldal de ott csak a repedtsarkúak próbálnak maguknak gazdag pasit fogni.
2019. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én befizetek társasútra, persze olyan utakra, ahova nem nyugdíjas mamák jelentkeznek. Ki is alakultak laza kapcsolataim, akikkel utazgatunk magán szervezésben is, de így is nagyon nehéz uticélt/időpontokat, stb. egyeztetni. Egyedül nem szeretek utazni, csak úgy vadidegennel nem indulnék el.
2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én elmegyek veled, ha épp olyan helyre mész ami engem is érdekel :)
2019. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg van a hangulata az egyedüli utazásnak is. :)
2019. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó oldal van, ahol útitársat lehet keresni, például:

[link]

[link]

[link]


De az igazság az, hogy egyedül utazni jó! :) Egy pici talpraesettség és némi nyelvtudás birtokában a világ civilizáltabb része nyugodtan felfedezhető útitárs nélkül is (mondom ezt nőként).

2019. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6-os köszi szépen, ezek nagyon hasznos linkek. :) Én is évek óta szeretnék többet utazni, de nagyon sokszor nincs kivel, és meggyőződésem, hogy egyedül depressziós lennék pár nap után.
2020. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem pl. érdekelne :)
2020. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 heretacskó válasza:
Indulj el,a társ majd jön!!!!
2020. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csocsi76 válasza:
És van miből? Ha igen ragadni fognak rád a társak, mint a pióca.
2020. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!