Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaraláshoz hol találhatok...

Nyaraláshoz hol találhatok embereket?

Figyelt kérdés

Sajnos párommal szakítottunk, így ugrott a nyaralás. Nem akarok egész nyáron itthon lenni, szeretnék elmenni nyaralni. Barátaim nincsenek, így ők kilőve, kollegák is.


Olyan emberek érdekelnének, akik hasonló helyzetben vannak. Mennének nyaralni, de nincs kivel.


Összeget megbeszéljük, hogy ki mit engedhet meg. Repülős út is jöhet, de egy sima Horvátországot is adnék kocsival. Bármire nyitott vagyok. Fiú, lány, az is mindegy.


Tudtok ilyen oldalakat?


Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 14. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebookos utazós csoportokban megpróbálhatod, vannak ilyen útitárs kereső csoportok. Mondjuk szerintem egyedül utazni a legjobb, nem igazán értem miért jobb egy idegennel.
2020. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És tényleg, be is léptem -vagyis kérelmeztem a csatlakozást- ilyen csoportokba. Köszönöm a tippet!


Egyedül nem szeretnék, szeretem a társaságot. És azért szeretnék most, vagy mostanság találni, hogy nyárig legyen alkalmunk összeismerkedni valamennyire.

2020. febr. 14. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért kicsit beteg dolog.
2020. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érteni nem értem, de értem :)) Sok sikert hozzá! Remélem sikerül szimpatikus útitársra lelned. Nem tudom beszélsz-e angolul, de ha igen, akkor Couchsurfingen is körbenézhetsz, nem csak szállást lehet ott keresni, hanem helyi "idegenvezetőt" is, akikkel csak összefut az ember és eltölt egy kis időt, tökéletes módja annak, hogy egy helyi szemszögén keresztül tapasztald meg az adott helyet :)

Első voltam.

2020. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Itt vagyok, de van egy probléma. Nem egy másik férfival képzelem el nyaralást. F
2020. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kösz a leszavazást, nem csalódtam bennetek. #5
2020. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben megnézném a Rolitúra útjait. ár/érték arányban nagyon jók, és mindig sokan mennek velük egyedül is, lehet ismerkedni, bandázni. Én 2 éve voltam velük Törökországban egyedül, nagyon jól sikerült.
2020. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, mikorra tervezed?? Hasonlo cipoben jarok :/
2020. febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!