Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én mennék ki amerikába...

Csak én mennék ki amerikába teljesen egyedül "szerencsét próbálni"?

Figyelt kérdés

Nem is így fogalmaznék hogy szerencsét próbálni...


Egyszerre megijjeszt, és fellángol a gondolat, hogy egyedül kimennyek külföldre, kb. 3havi megélhetési pénzzel. Mindent magam mögött hagyva, családok, barátok. Egyszerre temérdeknyi lehetőséget látok magam előtt, és ugyanakkor meg is ijeszt az egész, és könnyeket csal a szemembe.



2020. febr. 19. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
3 havi megelhetes? Tehat ugy tervezed hogy ESTAval mesz ki es ott maradsz illegalisan. Ehhez sok szerencset kivanok. Jogosan megijeszt a dolog.
2020. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem ki. 1989-ben. Jól sikerült minden.
2020. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Tök jó lesz, majd az országba nem engednek be.
2020. febr. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Sok sikert, majd olyan 15-20 év múlva, ha meglesz a zöldkártyád, jöhetsz is Mo-ra meglátogatni a családodat, addig is bújkálhatsz az ottani rendőrök elől, nehogy igazoltassanak. Valóban ilyesztő lehet egy kicsit.
2020. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
49%
Valoban csak te akarsz kimenni "szerencset probalni",mert az értelmesebbje tudja,hogy ez nem igy műkődik,az ilyen álomvilágban járó tudatlan szerencsétleneknek mint te meg ugyis mindegy.......jó utat amugy,de arra keszülj hogy az országba sem fognak beengedni.......
2020. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ledegradáló válaszokat, szerencsére sikerült feldolgoznotok a kérdésem lényegét, de biztos én vagyok a szerencsétlen hülye. További szép napot.
2020. febr. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!