Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Biztonságos jelenleg Bulgáriáb...

Biztonságos jelenleg Bulgáriába utazni?

Figyelt kérdés
Hó végén szeretnénk Szófiába utazni 3 napra. Szerintetek mennyire rizikós belevágni? Egyébként is Budapesten tartózkodunk, fertőzöttekkel itt is találkozhatunk akármikor. Szállás meg repülő már le van foglalva, szállást még vissza lehetne mondani.

2020. márc. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvass vissza, helyettesítsd be Bulgáriát bármelyik kérdésbe és megkapod a választ: nem tudjuk, gyorsan változik, fertőzhetsz, fertőződhetsz, ottragadhatsz, nem lesz mit csinálni.
2020. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Ha kilész a házból támad a koronavírus. A helyedben óvóhelyre mennék, olyanba ahol van konditerem is.
2020. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mennék, tettem fel hasonló kérdést keress rá Szófia ra.

Hát én nem tudok olyanrol hogy nem engednének magyar allampolgart be. Szlovákiaba már nem mehettem pl.

2020. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!