Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Új-Zélandon hova érdemes...

Új-Zélandon hova érdemes költözni, ahol a legkevésbé találkozik az ember veszélyes állatokkal?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy jövő nyáron szeretnék kitelepülni Új-Zélandra végleg, mivel itthon nem találom a helyem sem emberileg sem pénzügyileg.

A kérdés az, hogy hova érdemes költözni, ahol nem megy be a lakásodba tenyérnyi mérgespók vagy varánusz?

Én Queenstownra gondoltam, esetleg lentebb Invercargill-ra.

37/F


2020. ápr. 6. 13:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

20-30 ezer dollár, normális vagy?

200.000 Ft-om ha van a számlámon tartaléknak.


Az OKJs büfészak tudom, hogy kevés, de bármit megtanulok.

Amúgy lézergravírozóként dolgozom 8 éve.


Én azt gondolom, hogy Új-Zélandon megbecsülik a dolgozni akarást és kedvességet.


Azért akarok elmenni innen, mert Új-Zéland gazdaságilag a csúcs és ott nincs Orbán.

2020. ápr. 8. 00:53
 12/14 D. Brasco ***** válasza:

Szóval tényleg egy álmodozó bohócról van szó,aki 37évesen idáig jutott,hogy orbán,meg van 200ezer forint spórolt pénze amivel a világ egyik legdrágább országában akar új életet kezdeni..........haver ez még viccnek is rossz volt!

A 2kilód arra sem lenne elég,hogy egyáltalán eljuss odáig.......

2020. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11: Igen megbecsülik a munkát és a dolgozót, a sajátjaikat. Épp azért van ott olyan színvonal mert nagyon megszigorították, hogy ki mehet oda be.


Work Holiday vízumnál kell, ha jól emlékszek, olyan 3-4k dollár hogy a számládon legyen, hogy vissza tudj menni az országodba a saját pénzeden, ha van valami.


200ezerrel 10 évvel ezelőtt se lehetett nekivágni még angliának se, talán ausztriába ha van szállás + munka egyből, de idén ilyen már nemigen lesz.



Amúgy állítólag Új-Zélandon nincs mérgező állat.

2020. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. Egyszerűbben is megoldható, hogy "nincs Orbán". Miért akarsz bonyolultabb megoldást választani.
2020. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!