Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha ide elviszem majd a szerelm...

Ha ide elviszem majd a szerelmem a vírus hisztéria után azzal kellően lenyűgözöm majd? (szállás bővebben)

Figyelt kérdés

[link]

Van saját medence és jakuzzi is.Be fog válni?Még csak a meghódítás szakaszában vagyok,ezzel sikerülhet őt "megkapni",ha eljön velem pár napra a linken szereplő helyre kettesben?



2020. ápr. 13. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem még együtt sem vagytok. Ezt te komolyan gondoltad?
2020. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Én úgy is megkapom a csajokat h autóba hatradolunk v otthoni agyamba viszem nem ilyen puccos vityvillóba! Nem kell itt irizálnibaranyaso a csaj ha eddig nem tette szet ezutan se fogja!
2020. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1:Barátnők vagyunk.
2020. ápr. 13. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez egy jó minőségű, sok jó értékeléssel bíró szálláshely, valóban romantikus hely, egy meglévő, stabil kapcsolat elmélyítésére, közös jó élmények szerzèsére kitűnő.


Másrészt egy átlagos magyar nő számára nehezen viszonozható kedvesség az, ha a randevúzás szakaszában ilyen messzire és a hazai viszonyokhoz mérten drága helyre viszed el. Ha társra van szükséged, akkor kisebb lépésekben közeledjetek egymáshoz, ha szexpartnerre, azt egyszerűen kapsz itthon is, olcsóbban.

2020. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ettől nem fogja szétdobni a lábait pláne nem fog beleszbülni.
2020. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lenyűgözöd? Van arra esély, hogy csak rongyrázásnak fogja fel, el sem fogadja, mert nem tudja viszonozni.

.

A fagyi könnyen visszanyal - és épp ellenkező hatást érsz el, mint szeretnél.

2020. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6:Csak ott fogja megtudni,hogy hol fogunk megszállni meg konkrétan hova megyünk.Tehát meglepetés lesz.Csak azt tudja,hogy elutazunk pár napra.Amúgy ő is kedveskedett már nekem anno valamivel,most szeretném viszonozni én is.Egyrészt.Másrészt pedig azért viszem el,amit feljebb részleteztem.
2020. ápr. 13. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nap majd összejössz egy dögös csajjal, csak-csak rájössz, annyira nem alélnak el egy műfüves gagyi medencétől.
2020. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8:Hát azért ez a szállás annyira nem "gagyi",nem tudom láttad-e.A kilátás pedig káprázatos,és még a tenger is közel van.

Meg ez nem egy "Bibione",hanem a méltán dicsért Amalfi part.🙄

2020. ápr. 13. 21:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Amalfi-part*
2020. ápr. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!