Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovak hatar atlepes?

Szlovak hatar atlepes?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy nincs is tényleges ellenőrzés csak a felhívás miatt mindenki azt hiszi hogy le van zárva és ellenőriznek és azért nem járnak át ? (Tudom h levan zarva hivatalosan)


mert láttam már olyan eseteket Facebookon kiírva hogy sok autó járt arra vagy láttam snapchat térképen magyar ismerősömet ott, es nem dolgozik ott.. meg tanulo


Jart valaki arra, tudja mivan?



2020. máj. 12. 22:08
 1/4 Crisopher ***** válasza:
100%
Van ellenőrzés. Mindkét oldalon kint állnak a rendőrök.
2020. máj. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy egy kisebb átkelőn nincs rendőr. Átmész, de ott virít a magyar rendszám a kocsidon. Egy rendőr bárhol kiszúrja és igazoltat, akkor bizony magyarázhatod a bizonyítvànyt. Márpedig a szlovák rendőrök következetesebbek, mint a magyarok, nehéz kidumàlni magadat.
2020. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarországon élek, Balassagyarmaton, ami azért közel van a határhoz, és igen, van ellenőrzés. A határon kint áll az úton keresztbe két rendőrautó, nem engednek át, ha nem vagy szlovák állampolgár/van ottani munkavállalási papírod.
2020. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ellenőrzés!

Bár én járkálok,de okkal!

Ok nélkül nem engednek át oda se!

2020. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!