Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ez az ország?

Melyik ez az ország?

Figyelt kérdés
Melyik az az ország amelynek a turisztikai jelentősége alá van becsülve. Tehát megvan minden természeti táj (tengerek, hegyek) van történelme, hagyományai kulturális élete legyen könnyen elérhető meg biztonságos is meg ilyesmi. Szerintem ez Németország itt tényleg minden megvan talán csak a sivatag nem meg a tenger az nem olyan meleg de ettől függetlenül jó hely de az októberfesten kívül nem igen hallottam hogy nagyon fel lenne kapva

2020. máj. 19. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol minden adott ott idővel a tömegturizmus is fellendül. Németországban is egyre jobban lendül felfelé a turizmus. Bayern, Baden-Württemberg eddig is felkapott volt, most Berlin is egyre népszerűbb.
2020. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Spanyolország

Görögország

Olaszország

2020. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Románia. Erdély, hegyek, a szász székek, a Dracula mítosz, székely falvak, tengerpart. Minden megvan. Autópálya is lényegében elkészült, az első főbb útvonalak.

De rajtunk kívül a kutya nem megy oda.

2020. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Albánia. Rendkívül sokszínű és izgalmas ország, de nagyon nincs rajta a turisták térképén.
2020. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Grúzia
2020. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Vietnám
2020. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Albániát mondanám, gyönyörű tájak, tengerpart és sokkal olcsóbb is mint Olasz,Spanyol,-vagy Görögország. Ráadásul a helyiek nagyon a turisták kedvére tesznek, mivel a turizmus fontos bevételi forrás az országban.
2020. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És Németországgal kapcsolatban is igazad van, de egyre felkapottad. Mi a családdal mondjuk kiskorom óta mindig odamentünk (meg néha Spanyolországba) nagyon jó emlékeim vannak.
2020. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mianmar szerintem egy ilyen hely. A közelmúlt tragédiái miatt sokan azt hiszik, hogy veszélyes, pedig a tipikus Yangon-Bagan-Kalaw-Mandalay úton maximum a világ legkedvesebb népével találkozik az ember. Nulla lehúzás, Bagan világszinten is egyedülálló hely, izgalmas kultúra, teljesen biztonság éjjel is, van hegy, rizsföld, nagyváros, lehet túrázni kis shan falvak között, plusz rettentően olcsó. 25 dollár körül vannak komplett 3 napos gyalogtúrák kajával és szállással, 1000 forint környékén mérnek egy liter helyi rumot, enni párszár forintért lehet, nekem gyomorrontásom sem volt.
2020. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Albániára egyértelműen illik.

Ezen kívül Bosznia-Hercegovinát mondanám, tenger csak egy településnyi van. Gyönyörű tájak, hegyek, szurdokok, finom ételek, kedves emberek. Csak hát a turizmus gyerekcipőben jár.

2020. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!