Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a taxiban (taxi4) hagytam...

Ha a taxiban (taxi4) hagytam el a kabatom egy hete, hol tudom veluk felvenni a kapcsolatot? Valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És egy hétig nem hiányzott? :D

Egyébként hívd fel a diszpécserszolgálatot.

2020. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Google taxi4 telefonszám
2020. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elutaztam es nem vittem magammal sok cuccot, igy mikor hazaertem csak akkor vettem eszre:(

szoval nincs nekik kulon telefonszamuk erre? Hivhatom oket ugy mintha taxit kernek?

2020. máj. 26. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

mi olyan bonyolult ezen? felhívod őket azon a számon, amit tudsz és majd ők megmondják, hogy van-e más számuk, vagy mi a teendőd.

valószínűleg nincs. akivel ott beszélsz, az egy diszpécser, aki el tudja érni az összes kocsit és valószínűleg a cég többi illetékesét is. ő beszél az ügyfelekkel. ha ő nem tud segíteni, akkor tudja, hogy ki az, aki tud. vagy van egy helyük, ahol leadják az ilyesmit (kétlem), vagy a taxisnál van és a diszpécser valószínűleg meg tudja nézni, h kivel utaztál - így meg is tudja kérdezni tőle, hogy meg van-e.

2020. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!