Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volánbusznál hogyan is vegyek...

Volánbusznál hogyan is vegyek jegyet ha elővárosi járattal utaznék? Az Árpád híd megállónál hogy van lehetőség jegyet venni és mennyi idő kb? Mert néztem az átszállással együtt van vagy 8 perc és ahogy olvastam a sofőrnél nem lehet venni.

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 14:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi ha beírom a neten a jegyvásárlós oldalon azt írja hogy azon a járaton nincs online jegy.
2020. jún. 1. 14:29
 2/12 anonim válasza:

A sofőrnél miért nem lehet?


Amúgy a pesti bérlet jó rá.

2020. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A menetrendek.hu azt irja kizarolag eloveteli jeggyel lehet.

Videken elek amugy csak kirandulni tervezek. :)

2020. jún. 1. 14:36
 4/12 anonim válasza:
Budapest közigazgatási határáig jó a budapesti napi jegy, mert gondolom azt veszel a városi kiránduláshoz. Onnan muszáj kiadnia a jegyet a sofőrnek.
2020. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Vagy ha egyszerűbb vedd meg az árpád hídi pénztárban.

[link]

2020. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Árpád hídnál régóta kötelező a jegyelővétel, az automatákból tudod ezt gyorsan megtenni, de ez a 8 perces átszállás így sem sok, mert eléggé el van most dugva a buszállomás építkezés miatt.


Ezért ajánlom , hogy inkább online Vegyèl jegyet, a helyközi menetjegy opciót választva. A kilométertávolsagot a menetrendi keresőből külön kell kinézned és mindig felfelé a legközelebbi 5 vagy 10-es kilométerre kell kerekíteni.

2020. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Az online jegyhez kaphatnek tanacsot? Mert ami a volanbusz oldalan van az nem engedi az adott telepulesre az online jegyet.:(

2020. jún. 1. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Árpád híd végállomáson valóban nem lehet a sofőrnél venni. Van pénztár, illetve automaták, ráadásul már online is lehet jegyet venni a Simple alkalmazással, kilométerre (tehát nem viszonylatra, hanem X kilométerre).
2020. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor ez lesz mert a fene akar fél órát ott várni. :)

Akkor itt nincs is olyan hogy csak adott számú járatra jó mint pl. a vonatnál? Igaz én a vasúti online jegynél a netes felületet használom. A mobil alkalmazást kb. csak arra hogy befolyásoljam hanyag székre adja amoda a jegyet. :)

2020. jún. 1. 15:41
 10/12 A kérdező kommentje:

Még annyi. Ha ilyet veszek azt mutassam be a sofőrnek vagy csak ha ellenőr van annak?


Ilyen járattal még nem utaztam aztán kicsit össze vissza még nekem. :)

2020. jún. 1. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!