Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nudista strandra ki hova...

Nudista strandra ki hova szokott járni?

Figyelt kérdés
Budapest környékén délegyházán kívül ki hova jár? Nem nagyon van nudista ismerősöm, egyedül pedig fura érzés naturista strandra menni. Szeretek ruha nélkül lenni és jobbnak tartom a nudista strandot.

2020. jún. 4. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

balatomniak és persze a külföldiek a legjobbak. délegyháza gagyi sztem, na petrsze a magyarok többsége is.

próbálj ki egy olasz, spanyol, franciát!

2020. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest környékén nem sok lehetőség van - Délegyházát leszámítva. Balatonberény, Akali, Sziksósfürdő - ezek elég kellemes kempingek és strandok.
2020. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Délegyházán az Oázis kemping már miért lenne gagyi hely? Az a hazai naturizmus bölcsője! Csodaszép hely! 27 hektár a naturistáknak. Van ott 3 strand, kavicsos, homokos, füves... faházak, ha szállás is kell. Több százan saját bérleménnyel rendelkeznek, szeretik az emberek. Ezenkívül létezik még egy kis strand felület a Budakalászon a Lupa tavon, és Szigetmonostoron a Naturista sziget is fogad nudistákat. Mindkettőn olcsó belépőjegyek. A többi hazai hivatalos helyet (Akali, Berény, SZIKI, Ányás) nézd meg a NAMASZ honlapján, ha tovább is mennél.
2020. jún. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Egyszer voltam Délegyházán tavaly nyáron, de semmi gond nem volt vele (na jó, egy mégis: a bejáratnál lévő strand büféjének kínálatában) nem szerepelt a lángos :D nem tudom a tó hátsó részén lévővel mi a helyzet, ill aki csak strandolni megy az is mehet-e oda vagy csak a kempingezők).


Kultúrált volt amúgy, nagyjából a BAZS által írt korosztály volt jelen, és abból se volt kellemetlenség hogy egyedülálló férfiként voltam ott.

2020. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

a balatonakarattyai már nem létezik?


egyébként meg midnegyikre elmondható h döntően idősebb korosztály, és akik vannak fiatalok, 99%-ban holland, belga, dán turisták. a campingbe is mehetnek strandolók, és amúgy nagyon nagy élmény, csak nálunk ez is amolyan magyar módra működik sajnos. ég és föléd egy olasz/spanyol stb nudistrandhoz képest.

én magyaron párszor voltam csak, na persze egész nap az idős homók koslattak utánam, de még a wc-be is, hiába látták h bnőmmel voltam. szal ez kicsit így gáz, de hát ez van. nálunk sztem ez az egyik oka, ami miatt sokkal jobb egy vad, szabad hely pl dunaparton. a nyugalomban nudizhatsz, akivel akarsz, sehol senki, és nem is koslat senki utánad ...


(az egyikben konkrétan olyat is láttam, h az ürgének a lakókocsi függönye mögé volt felállítva a fotóállvány és onnan fotózta a fiatal srácokat, csak azért bukott le, mert a huzat elvitte kicsit a függönyt és pont megláttam (na onnantól kezdve legalább leszállt rólam ...).

szal mit is mondjak ... megy a szent szöveg, így-úgy a család meg nem a szexualitás, aztán a gyakorlatban a frászt nem. elég sokan élvezkedni járnak oda.

2020. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kqwert Gábor válasza:
100%
Igaz, Pesttől messzebb van, de szerintem Berény tuti jó hely!
2020. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Tenerifén szoktam nudizni. Ott a tömegturista putrikon kívül sehol nem foglalkoznak vele.
2020. jún. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Én elsősorban Horvátországba. De Budapesten és környékén is lehet, vannak privát helyszínek.
2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most Görögországban voltam :)
2020. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos Budapest környékén nem sok hely van. Délegyháza és Szigetmonostor. Amúgy pedig Balatonberény és Balatonakali, illetve legfőképp Horvátország. De facebookos naturista csoportokban találsz még privát helyszíneket, akár Budapesten is.
2020. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!