Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaznátok Augusztus elején...

Utaznátok Augusztus elején Mexikóba ?

Figyelt kérdés

Már január óta le van foglalva a szállás és a repjegy . Szerintetek túl rizikós,mondjuk le vagy foglaljuk át más időpontra vagy bevállanátok ? Frankfurtból repülnénk.

Augusztus 5-19-ig



2020. júl. 4. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha már le van foglalva egyértelműen mennék.
2020. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Az augusztusi 100% pára 39 fokkal kombinálva eleje nem vonz különösebben, pedig csípem a meleget.
2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szempontból rizikós? Az időjárás miatt inkább fél év múlva múlva menjetek. Ennél rosszabb időpontot keresve se találhattatok volna.
2020. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve augusztus elején voltam. Tudtuk, hogy nem a legjobb időpont de így tudtunk csak menni. Tartottam tőle, hogy rossz idő lesz mivel hurrikánszezon és 38 fok. Végül nagy szerencsénk volt, végig sütött a nap és egyszer sem esett az eső. De sajnos ez kiszámíthatatlan augusztusban. Télen tényleg jobb választás, de menjetek mindenképp mert elképesztően szép hely.
2020. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én pár éve augusztusban voltam. Ha le van foglalva ki van fizetve, biztos mennék, még akkor is ha hazafele utána karanténosdi van
2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!