Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megérte Egyiptomban nyaralnod?...

Megérte Egyiptomban nyaralnod? Akár huzamosabb időt ott töltened? A múzeumokon, a Níluson, esetleg a piramisokon kívül miért érhetné meg akárkinek, hogy oda ellátogasson egy-két hónapra? Talán a napsütéses órák száma (télen) az egy nagy plusz.És még?

Figyelt kérdés

Egy turistás nyaralótelep ( Nyarlathotep :DD ) sem érdekel, feltételezem ezekből mind ugyanolyan tizenkettő belőle egy tucat, mint akárhol máshol a planétán.


Az adott ország különlegességei, életvitele, gasztronómiája és történelme érdekel leginkább.



2020. júl. 31. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hat ha ezt neked magyarazni kell akkor ne menj.
2020. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a múzeumokon és a napsütéses órákon kívül még az vonz, hogy ennyire eltérő kultúrát érdekes megtapasztalni (Egyiptomot és Törökországot leszámítva nem voltam még Európán kívül, ezért nekem minden egzotikus, ami egyiptomi).
2020. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Második: láttad már Kairót például (alaposan végigjárva)? Nekem elég hétköznapi, egyen tucat nagyvárosnak tűnt, ahol ráadásul majd minden terrakotta földszínű, egy-két üdítő kivételtől eltekintve.


Többiek: a többi része az országnak milyen?

2020. júl. 31. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ahogy akarod: kulturalis: abydos, dendara, az egesz kozep egyiptom a hajdani amarna kiralysag, luxor, aswan (st simeon monastery hihetetlen jol nez ki a sivatagban), abu simbel, alexandria(kom el soqua katakombak, quatbey citadel) Taj: van 4 oazis pl farfara, bahariya plusz az otodik siwa. White desert. Es ott van meg a Sinai felsziget. Raadasul a voros tenger elovilaga is pazar (ezt nem tudom itt nem voltam).
2020. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Nekem megérte mivel eszméletlen érdekes ország

Igaz én csak a Vörös-tenger melletti helyeken voltam :D

2020. aug. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ott milyen kirívó érdekességeket tekintettél meg?


Négyes, így már köszönöm, utánanéztem mindnek, hasznos volt a hozzászólás.

2020. aug. 1. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

6

Nem a kirívó érdekességet néztem meg hanem elvoltam Hurghadaban és élveztem a várost :)

2020. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Mivel eszméletlen érdekes ország".


Erre reagáltam.

2020. aug. 1. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös. Ha eszméletlen érdekes, akkor miért nem nézted meg?
2020. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Megnéztem

Vörös-tenger,kis falvak,Hurghada

2020. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!