Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovákiában van valami jó hely?

Szlovákiában van valami jó hely?

Figyelt kérdés

Holnap átmennénk Szlovákiába, és engem nagyon érdekel az igazi Szlovák hangulat. Tajtin keresztül megyünk, így valahol arrafelé szeretnénk valami jó helyet, ahol kocsival meg lehet állni.


Tán kicsit sétálgatni, de mindenképp valami látványos hely, valami vásárolgatós környék kéne.


Én budapesti vagyok, valami olyasmi helyet keresek, mint a Váci utca, Westend, Margit-sziget, csak ennek a Szlovák megfelelőjét.


Tudtok valamit javasolni?



2020. aug. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hozzátok a legközelebb losonc rimaszombat lenne ami két nagyobbacsak város a környék kisebb településeihez képest vagy ott van még fülek.de ott max a vár van látnivaló.

kassa ami hatalmas város ott van minden amit akarsz de az kicsit messzebb lenne.

2020. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keserítselek, de az igazi szlovák hangulat nagyon messze áll egy Westend-szerű, a világon szinte mindenhol egyforma pláza hangulatától. Úgy vélem, valami nagyvilági atmoszférát keresel, pont egy olyan környéken, ahol gyakorlatilag csak kisvárosok vannak. Ott pedig legfeljebb pàr lézengő helybélit látsz a kínai bolt előtt és ez Kassán sem csap át hullámzó színes tömegbe (ami nem feltetlen baj!) Mondjuk ha ugyanott bemész egy közepesen lepukkant kocsmába , ahol lehajtasz egy pohár csapolt Fácánt vagy Kofolát, màr kicsit közelebb kerülsz a helyi életèrzéshez.


De az igazi szlovák életérzés leginkább a turistaösvényeken, netán a vonatod büfékocsijában kezdődik...

2020. aug. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# igen, ez a sörözős feeling már 1X megvolt! 😀🤣🤣🤣 Sőt még dohányozni is lehetett, abban a nagyon jó kis helyen (kocsma szerű helyiség, de nagyon tetszetős!!!:)) és én úgy gondoltam, ennek van még folytatása is, hogy izgibbnél izgibb helyek lesznek majd ottan! 🙂😁 Mert ez mesés volt, és gondoltam a Mesevilág folytatódik! 😀🤣😀😁


Jó a Westend az valóban túlzás volt, olyat annyira nem kívánok, nincs is annyi pénzem, bár kocsival megyünk, és max egy nadrágot, 2€-s karkötőt, meg egy inget HA szeretnék max, de leginkább a jó környezet, mint abban a kocsmában volt, na olyan hangulatot keresek, meg persze szép tájakat, jó, és barátkozó (magyarul beszélő) csajokat, "baráti" arcokat, ilyesmik...🙂🙂🙂

Valami jót!


Én eddig valamiért mindig meg voltam elégedve, és szuperjó élmény volt külföld, és most anyummal megyünk át a határon, valami jó helyre szeretném "vinni", valami jót szeretnék neki ajánlani, és okozni! (Mert nagyon megérdemli már!;)

2020. aug. 3. 05:53
 4/7 A kérdező kommentje:

1# Pont ilyesmikre gondoltam


Köszi a válaszokat!

2020. aug. 3. 06:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ma mentetek és már nem aktuális :D

Kassa elég klassz város a keleti részen

2020. aug. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tegnap mentünk, de az aktualitását nem vesztette el a dolog, mert itt vagyunk a határtól 10 percre, és többször mennénk. Nekem nagyon tetszett ez a Szlovákia, az emberek kedvesek, örömmel köszönnek, ismernek mindent a környéken, jó fejek, és biztos hogy el szeretnék majd menni Kassára, és a főbb helyekre, amiket javasoltatok! 😀

Nagyon jó lesz, köszi a válaszokat!

2020. aug. 4. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is nincs szlovákia Magyar felvidék van aki pedig dohányzik az egy drogos féreg!
2021. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!