Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egész nyáron nem tudtam...

Egész nyáron nem tudtam sehova elmenni. Van még valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nagy-Britanniába terveztünk menni, de a vírus keresztülhúzta a számításainkat. Nem vagyok kicsinyes, de látom Facebookon, hogy mindenki a Balatonnál van, meg össze-vissza kirándul. Rossz érzés tört most rám. Van még valaki hasonló cipőben?

2020. aug. 8. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekünk horvátországi nyaralás ment füstbe... És sehova máshova nem megyünk/mentünk :(
2020. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Dettó. Mi is Nagy-Britanniába mentem volna :(
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Balaton senkinek nem jöhet szóba? Vagy bármi más belföldön - esetleg kevésbé kockázatos külföldi országban? Aki akar, megy!
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ha ez tényleg komoly lelki problémát okoz, akkor gyorsan foglalj le valami jó kis szállást őszre a Balaton-felvidéken. Imádni fogod!
2020. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A Balatonnál nagyon sokan vannak, ilyenkor pont az lenne a lényeg, hogy ne alakuljanak ki tömegek, szóval nálam ezért nem jöhet szóba. Ősszel meg kezdődik az egyetem, úgyhogy ez az idei nyár már végérvényesen ugrott. :(
2020. aug. 8. 20:29
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
buta vagy, hétköznap ha lemész, teljesen korrekt.... hatalmas a balaton, óriási helyek vannak a 10 km hosszú szabadstrandokon, ahol elég hely van az extrém introvertáltaknak.
2020. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a buta, aki egy világjárvány kellős közepén ~430E sorstárssal elmegy a Balatonhoz fertőzni és fertőződni.

#6 válaszoló megkérlek, hogy a továbbiakban mellőzd a kérdésemet, mert nincs szükség ilyen kommentelőkre, mint te. Köszönöm.

2020. aug. 8. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Milyen világjárvány? Én még egyetlen beteggel sem találkoztam, lefogadom hogy te sem és nem is fogsz! Csak jól befosatták az embereket, te tényleg buta vagy ha még a mai napig fosol
2020. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mellőzd a kérdésem= Ignoráld= Ne válaszolj!
2020. aug. 9. 10:58
 10/20 A kérdező kommentje:

119873 nevű felhasználó (#10, #8 válaszoló) privát üzenete 11:20-kor:

kis fosós :D

fosóska


És még engem butázol le. :) Vagy irigy vagy a tervezett utazás miatt vagy azért, mert egyetemre járok és azért érzel kényszert, hogy bebizonyítsd, hogy buta vagyok, de most bebizonyítottad, hogy állsz azért egy kulturális szinten. De nyugi, több üzidet már nem látom. Keress embereket a magad szintjén!

2020. aug. 9. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!