Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Át lehet így jutni Romániába?

Át lehet így jutni Romániába?

Figyelt kérdés
Egy motoros ismerősöm mesélte, hogy három évvel ezelőtt az erdőben crossozott (rendszámos) és eltévedt. Hamarosan pedig egy román településen kötött ki. Onnan haza már a rendes határátkelőn jött, és soha nem derült ki, hogy véletlenül az erdőn át jutott romániába.

2020. aug. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk nem díjazzák a hatóságok, ha kiderül.
2020. aug. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivan? Van egy csomó nem hivatalos átkelőpont legtöbb földút de tudok betonosat is ami nem hivatalos átkelőpont rendszeresen használva van. Azért ne felejtsd el ott nem volt sose határ...
2020. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet sikeresen át tudsz jutni és nem lesz baj de én nem kockáztatnám a helyedben
2020. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg sem fordúlt a fejemben, hogy ilyen módon menjek át, csak nekem hihetetlennek tünt ez a történet. Azt hittem, hogy az erdőt is pásztázzák, és rendszeresen járőröznek.
2020. aug. 24. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!