Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki volt már Belgiumban vagy...

Ki volt már Belgiumban vagy ki élt ott hosszabb-rövidebb ideig?A magyar árakhoz képest mennyire nagy a drágaság?Pl az élelmiszerek,tisztálkodási szerek,ruhák terén.Illetve milyenek az emberek általánosságban,milyen tulajdonságok jellemzőek rájuk?

Figyelt kérdés
Milyen ott az élet általánosságban is?

2020. szept. 1. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem drága,

hanem méregdrága.

2020. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A kaja olcsóbb mint otthon, tisztálkodási szerek kb ugyanannyi vagy picit drágább, ruházkodáskb igyanannyi, szolgáltatások amik jelentősen drágábbak itt.
2020. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1:Biztos nem drágább,mint Svájc,sőt.😅😁

2:Köszönöm a hasznos és részletes választ!🙂


Írjatok még tapasztalatokat légyszi!

Arról is,hogy milyenek a belga emberek.Meg,amit kifelejtettem a kérdésből:milyen az időjárás éven át Magyarorazághoz képest?

Ha minden jól megy munka miatt kinn leszek kb fél évet,de még sosem jártam ott,szóval minden érdekelne!😄

2020. szept. 1. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Habár Belgiumban még nem voltam de Hollandiában élek és azelőtt meg Németországban éltem 2 évet de az a tapasztalatom, hogy az élelmiszerek,ruhák kb ugyanolyan áron vannak ,mint Magyarországon van ami drágább és van ami olcsóbb de nem vészesen ami drága az a lakás
2020. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Egész Nyugat-Európa akkor drága, ha úgy szeretnél élni, mint egy nyugat-európai. Amint elkezdesz szolgáltatásokra költeni, legyen az étterem, fodrász, masszázs, színház, bármi, akkor jóval drágább. A belgák szerintem a világ legunalmasabb népsége, a klíma ízlés dolga, aki szereti, hogy sosincs meleg és nincs baja a gyakori esővel, annak jó, én személy szerint nem tudnék ott lakni.

Brüsszelre érdemes minél kevesebb időt szánni, bármelyik tetszőleges város szebb és érdekesebb.

2020. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

"1:Biztos nem drágább,mint Svájc,sőt"


A kérdésedben nem Svájc szerepelt! Nem emléxel??


Ha magyaros szinten akarsz nyomorogni kint akkor el lehet lenni ott is.

Amennyiben nem lesz neked is sokmilliós fizetésed mint pl. a Belgiumban lévő több tízezer diplomatának, akkor méregdrága lesz neked.

2020. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13:06

Svájc a méregdrága.Kizártnak tartom,hogy az első kommented helytálló lenne Belgium esetében.Hagyjuk a diplomatákat,ők egy külön réteg.Mo.-n is vannak nagyon jómódúak meg kb mindenhol.Átlag életre gondoltam,de nem is "nyomorgásra"...

2020. szept. 2. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Brusszelben eltem harom evig, mondjuk az en peldam nem altalanos mert egy EUs intezmenynek dolgoztam informatikuskent es eleg jo penzt fizettek.


En nagyon szerettem, Brusszel marha jo hely, a foter kornyeken beulni enni egy kagylot, vagy inni egy sort...nagyon hangulatos. A kisebb varosok meg meginkabb. Rengeteget lehet erre-arra kirandulni, tok erdekes helyek vannak.

2021. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!