Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg senki (még ismerőseite...

Tényleg senki (még ismerőseitek sem) nem akar úgy eljutni ezen országokba, mint Japánba, Kínába, vagy Indiába? Ezek: Vietnám, Indonézia, Thaiföld. Akár csak ezek egyikébe, akár mindháromba?

Figyelt kérdés

Olyan csodálatos helyeknek tartom ezeket, hogy én örömmel jutnék el ezen három ország akár egyikébe, akár mind a háromba is!

Ha már a Távol-Kelet a cél, ezek az úticélok senki fantáziáját nem mozgatják meg, hogy szívesen és boldogan menne el csak ide? Tehát nem kizárólag Kínába, nem kizárólag csak Japánba?

Se lány, se fiú, se nő, se férfi?



2020. szept. 9. 09:05
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
25%
Èn mèg ingyen sem.
2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Honnan veszed ezeket a teljesen hülye megállapításaidat?!
2020. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Én nem.

Inkább Nyugat.

Másrészt ki akarna ilyen helyekre menni, ahol állandóan háborúznak, főleg Vietnámban.

A sok hülye alagutakban lakik.

Még ilyet...

2020. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Legalább két tucat ismerősöm járt már ezekben az országokban. Mind a háromban...
2020. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom honnan veszed ezeket az infókat. Rengetegen utaznak ezekre a területekre. Még akkor is ha többször is felteszem ugyan azt a kérdést. :)

Valószínűleg az ismeretségi köröd nem utazós típus.

2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Nekem Vietnám, Kambodzsa, Laosz magasan fenn van a bakancslistámon, de Indonézia és Thaiföld is rajta van. Kína és Japán annyira nem vonz, mint az előbbiek, de azokat is megnézem egyszer. Elég sok embert ismerek, aki megjárta már ezeket az országokat, nem tudom honnan veszed azt a hülyeséget, hogy senkit sem érdekel.
2020. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
Úgy mondod, mintha mindenkit ismernél. Eszem megáll milyen emberek vannak ...
2020. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

a kérdezőnek van 2-3 ismerőse, és azok alapján extrapolál.


gigaLOL

2020. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Elég vicces kérdés. Nekem több ismerősöm is örömmel utazott vagy fog majd utazni ezekbe az országokba, a rekorder alig 1,5 évesen járta meg Japánt.
2020. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

Elég sok embert ismerek én is, akik jártak ezen országokban.


Én ezek közül mondjuk csak Japánba, esetleg Kínába mennék el, India és Dél-Kelet Ázsia nem üti meg azt a higiéniai, biztonsági szintet, hogy teljesen szabadon mozoghassak, ha meg azt nem tehetem, akkor teljesen felesleges, akkor olyan, mint valamely európai top látványosságnál tobzódni.

2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!