Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európán kívül melyek a legjobb...

Európán kívül melyek a legjobb országok utazás (ár-érték) tekintetében, ha hosszabb időt töltenék ott? Indokot is kérnék, miért.

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom:

- ne legyen túl drága az élet, a szállás

- viszonylag biztonságos legyen, közbiztonság szempontjából


Poénokat nem kérek!



2020. okt. 3. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Pl. Vietnám.

Pont olyan mint amilyen kritériumokat leírtál.

2020. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
77%

Nem tudom, miért lett lepontozva 1-es, teljesen igaza van. Minél olcsóbb egy ország, annál jobb az ár-érték arány. A közbiztonság pedig Ázsiában a legjobb, szóval Ázsia szegényebb országai mind tökéletes helyek.


A víz és a meleg miatt nem véletlenül népszerűek a délkelet-ázsiai országok.

2020. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vietnámban voltam. Nagyon nem jött be. Mindenki megpróbált átverni, buszon, piacon, ha látják hogy külföldi vagy, tízszeres árat adnak, és úgy már abszolút nem olcsó.
2020. okt. 4. 08:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged mindenki át akar verni, akkor nem tudunk neked mást tanácsolni mint, hogy maradj otthon.
2020. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-esnek. Kösz a tanácsot. Én DK-Ázsiában már tucatszor megfordultam, így van összehasonlítási alapom, de csak Vietnámot találtam ilyen téren sz@r helynek. Más tippek a régión kívül??
2020. okt. 4. 15:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha ti Vietnámot ajánlgatjátok, akkor valószínűleg még nem is jártatok ott, itt az 5-ös válaszoló linkjén két nagy város van kiemelve. Tedd be oda a lábad, aztán magad is meglátod milyen elviselhetetlenek ezek a városok, iszonyú zaj, iszonyú motoros forgalommal, az úton még átmenni sem lehet, annyian jönnek ezrével. Bármelyik DK-ázsiai ország jobb mint Vietnám.
2020. okt. 4. 15:47
 8/17 anonim ***** válasza:
En meglehetosen sok orszagba voltam, most is Kenyabol irok de Vietnamnal undoritobbat meg nem lattam, pontosabban a vietnami embereknel. Pont ugyanaz a tapasztalatom mint a kerdezonek. Folyamatosan probalnak atvagni mindenhol.
2020. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"iszonyú motoros forgalommal, az úton még átmenni sem lehet, annyian jönnek ezrével."


Bocs, de igen sok turistának ez egy igen nagy élmény és pont ezt (is) látni akarja, ha már odament. Nem kritizálni és finnyázni jár a többség külföldre, hanem az élményért.

[link]

2020. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9-es, ha neked ez az élmény, akkor kívánom hogy ragadj is ott örökre, szív a jó kis szmogos levegőt, meg hallgasd a millió robogó zajának dalát napi 24 órában.


Én a kikapcsolódásért szoktam külföldre menni..

2020. okt. 8. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!