Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan lány akinek a...

Van olyan lány akinek a munkája engedné a folyamatos utazást?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem igen és szeretnék belevágni egy ilyen kalandba, egy-két hetet itt laknánk utána ott... bejárni a világot. De egyedül nem lenne az igazi, ezért örülnék, ha lenne olyan párom, akivel belevághatnék. Persze nyilván most a járványhelyzet miatt nem lehetséges, de jövő nyáron remélhetőleg belevághatnánk, addig szeretnék valakit találni.

2020. okt. 4. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy ilyen állást megkapni nem kívánságmüsor, hogy majd jövöre belevágok valakivel.
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ritka az ilyen munka.

Ezért a kérdés, hogy létezik-e ilyen lány, akinek ilyen munkája van.

Hogy a lehetetlent keresem vagy remény és lehet ilyen lányt találni.

2020. okt. 4. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetetlen, én is nő vagyok, és majdnem 100%-ban online dolgozom. Fordítok és nyelvórákat adok. Az már más kérdés, hogy az itthoni megbízásokkal keresett pénz elég-e arra, hogy az ember külföldön megéljen, pláne folyamatosan utazgasson belőle. Gyanítom, hogy a távol-keleten vagy Latin-Amerikában még összejönne, de mondjuk Észak-Amerikában vagy Nyugat-Európában nem. Igazából ez az amerikaiaknak és a nyugat-európaiaknak nagy buli, mert az otthoni keresetükből bárhol a világon vígan megélnek. Bár én például szívesen élnék úgy is, hogy nem online itthonra dolgozom, hanem az adott országban vállalok mindig munkát, például turizmusban, de ahhoz meg nem pár hetente kellene odébbállni, hanem legalább néhány hónapot kihúzni egy helyen.
2020. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmit sem írtál magadról, így te sem lehetsz válogatós.

De nem baj, mert én sem vagyok az és nyugdíjasként szabadidőm is van bőségesen.

Mari néni/69

2020. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* Ja és utazni is szeretek kedveském.

Igaz, hogy az eddigi legtávolabbi úti célom eddig a Lehel piac volt...

2020. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* Ja, és még lyány vagyok.
2020. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az lenne, hogy egyik héten Ázsia következőn USA... Az tényleg költséges lenne. De, ha már egy adott országban vagy, akkor azon belül, ha bejártuk a környéket és meguntuk odébb állunk pár száz km-t.

De még abban is benne lennék, hogy fél évet egy helyen, aztán tovább, legalább megismernénk a helyet, bár megvan a veszélye, hogy túlságosan megszeretjük.


Marikám vágjunk bele, külföldön is van piac...

2020. okt. 5. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!