Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legizgalmasabb...

Mi volt eddig a legizgalmasabb nyaralásod, mi történt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Svájc mert most nyáron voltam és a svájciakon nem agyon volt maszk úgyhogy még kellet volna halnom minden nap de valahogy hihetetlen képességeinek és a teremtő atya istennek köszönhető túléltem.


Viccen kívül eddig a legizgalnasabb Új-Zéland volt. Ugyan télen mentünk de szerintem így még szebb volt.

Városokba nem igazán mentünk csak botanikus kertekbe, esőerdőkbe, hegyekre és erőkbe valamint fjordokba.

Voltunk a hobbytfaluban , utána a ngauruhoe hegyen (végzet-hegye ha megvan). Voltunk coromanderben.


Utánaátkompoztunk a déli szigetre.

Ott végigautóztunk a nyugati parton egészen queenstownig.

Voltunk a városban meg a közeli hegyekben.

Utánavaló két nap a Milford soundon és a dobtful soundon voltunk. A szállásunk egy Kingston nevű kB 100 fős faluban volt. Az volt a legjobb hogy az a falu egy tóparton volt és így esténként kiültünk és hallgattuk a csendet néztük a naplementét vagy a holdat és a holdfényes hegyeket. Sokszor órákat lehet úgy autózni hogy alig látsz falvakat csak a tájat.


A legszebb Új-Zélandban a csend és nyugalom valamint az érintetlen vadon mindenhol.


(a többesszám 1.személyazért van mert családdal voltunk)

2020. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Fülöp-szigeteken egy Isten háta mögötti esőerdőben elmosta a hirtelen leszakadó eső a túraútvonalat a kirándulás kellős közepén, így visszafele eltévedve, nyakig sárosan dagonyáztunk a rizsteraszokon keresztül mire eljutottunk az útig. Btw az egyik legszebb hely volt, ahol életemben jártam.
2020. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Skót felföld
2020. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan definiáljuk az izgalmat. Néha kellett határőröket megkenni, rendőröket lebeszélni arról, hogy bevigyenek az örsre egy random fotó miatt, veszekedtem hiénataxisokkal, kergettem robogós tolvajt (nyilván sikertelenül), tévedtem el egy indiai nagyvárosban éjjel egy nagyon nem oké városrészen, mittomén. Lőni még nem lőttek rám, robbanást hallottam egyszer, de az egy véletlen gázrobbanás volt, nem terrorakció vagy ilyesmi. Potenciálisan a legveszélyesebbnek Szomáliföld tűnt, de amúgy annál vannak lényegesen rosszabb részei Afrikának.
2020. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Eltévedtünk gyalog az ózdi gettóban.
2020. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez inkább vicces, mint izgalmas de kicsit veszélyes is: tavaj decemberben majdnem az egész suli (lehetett jelentkezni és úgy a 400 gyerekből 200 eljött) elment Ausztriába(általános iskola). Megnéztük a Maria Celli (nemtomhogyirják) templomot, adventi vásárt, schönbrunni kastélyt, kapucinusok temetkezési helyés és valami hunderfazel házakat. A hotel eléggé diákszállós volt. De arra senki nem számított ami akkor történt: éppen vacsoráztunk amikor az egyik 8.-os kétségbe esett fejjel rohant le a lépcsőn:

-Úristen! Piroska néni! (egyik tanár aki velünk volt) Amikor bementem a fürdőszobába kezetmosni, és felkapcsoltam a villanyt, leszakadt a plafon.

Erre mindenki felment és tényleg le volt szakadva a plafon. A nyolcadikost átkísáóérték a másik szobába, én pedig a mi fürdőszobánkban sötétben mostam meg a kezem.

2021. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!