Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová érdemesebb elmenni a...

Hová érdemesebb elmenni a Nyíregyházi állatparkba vagy a Fővárosi állat- és növény parkba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Fővárosi Állat- és Növénykertbe nem parkba. Én a Veszprémibe mennék az a legjobb. De ha muszáj a kettőből választani akkor a Budapesti jobb sokkal.
2020. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyíregyházi sokkal jobban tetszett, tágasabb, kellemesebb a környezet, több helyük volt az állatoknak.
2020. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A budapesti és a nyíregyházi szerintem kb hasonló, egész napos program. A veszprémi kisebb valamivel, de emiatt könnyebb is bejárni.
2020. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A Szegedi is nagyon jó a Debreceni viszont nagyon ótvar egy hely.
2020. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül a nyíregyházi a szebb, tágasabb, kellemeseb környezet, az embereknek is.


Ajánlom még a veszprémit, szegedit is.

2020. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyíregyházi nekem sokkal jobban tetszett..pár hónap eltéréssel voltam ott es a fővárosiban. Nálam egyértelműen a nyíregyházi nyert. Sokkal tágasabb, szebb.
2020. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%

Én mindkettőben voltam, de az Állatkert sztem sokkal jobb. Bárn rengetegen vannak, de állatból is sokféle van.

Nyíregyházán egy fajból több is van, valamint sokkal nagyobb helyen élnek. Ennek ellenére Budapesten hamarabb be tudod járni, és sokkal több program is van.

2020. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!