Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mentetek volna ki élni...

Hova mentetek volna ki élni (akár brexit, koronavírus idején) , Angliába vagy Írországba? Ott élő emberek, munka szempontjából, melyik előnyösebb? Hol lesz jobb vagy rosszabb a helyzet a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
angliába kb esélytelen lesz jönni, kivéve ha folyékonyan beszéled a nyelvet, van egy phd-d és munkaszerződésed minimum 22 (vagy24?) k per év fizetéssel
2020. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Ukrajna. Havi több hónapot kint töltök évek óta. Sokkal színesebbek itt az emberek (nem bőrszínre értve), a magyarokhoz hasonló furfanggal élik a mindennapjaikat. Nyugatnak biztos nem mennék. Németországban is sokat voltam, oda soha többet. Azt a megrökönyödött, unalmas felfogást én nem vagyok képes hosszútávon elviselni.
2020. dec. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
29%

"Angliába vagy Írországba? "


Egyikbe sem....mindkettő annyira lejart lemez,hogy akinek egy kis esze van elfele jön onnan nem pedig oda megy.......

2020. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Írország azért még mindig bőven célba vehető, az életszínvonal meg átlagosan magasabb, mint az Egyesült Királyságban.
2020. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Írország.
2020. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha racionális érvek szerint döntenék nyilván Írországot választanám. Átlagosan jobb életszinvonal, kevésbé összedőlő gazdaság (bár a brexit nekik is odacsap).


Viszont én magam biztos hogy Angliába mennék, mert imádom azt a régi, ódon hangulatot ami átjárja az egész országot+ a vöröstéglás házakat.

2020. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Inkább Írország.


Anglia unalmas, ködös, indokolatlanul drága tele lusta és buta őslakosokkal plusz pakisztániakkal milliószámra.


Ennél kb bármi jobb.

2020. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Angliaba koltoztem Brexit alatt. Munka szempontjabol szerintem jo, az orszag szep viszont az emberek miatt hosszu tavon nem biztos, hogy maradnek.
2020. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Paczalos István ***** válasza:
86%

Én egyikbe se, inkább Dánia, vagy Norvégia.

Esetleg még szóba jöhetne Wellington, vagy Nelson környéke Új-Zélandon (elég sok magyar van arra, és jó párral tartom is a kapcsolatot) vagy Viktória állam Ausztráliában, ugyanabból az okból kifolyólag.


Németeknél lehúztam pár évet, oda nem kívánok visszamenni, akármilyen jó fizetést adnának.

2020. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Skóciába jöttem ki egyetemre és azóta is itt élek, számomra sokkal szimpatikusabb, mint Anglia. Írországgal nincs tapasztalatom, de a kettő közül inkább odaköltöznék, ha választanom kéne.
2020. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!