Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikában szeretnék önkéntesk...

Amerikában szeretnék önkénteskedni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az Egyesült Államokban szeretnék önkéntes munkát vállalni, néhány hónapig, max fél évig. Az lenne a kérdésem, hogy erre van bármilyen lehetőségem? Legkorábban jövő augusztusban tudnák menni, addig még egyetemista vagyok. Tavaly nyáron 3 hónapot dolgoztam kint, és az angol is felsőközép szinten megy. Sajnos még nem voltam önkéntes, és nem tudom, hogy egyáltalán ki tudok e jutni önkéntesként? Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. dec. 7. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Vírus, meg BLM idején?
2020. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Tudnák???


Lehet h az angol felső középszinten megy, de a magyar csak alsón...😁

2020. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Csak én nem vagyok Amerika mániás?
2020. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
workaway
2020. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:

"ki tudok e jutni önkéntesként"

Nyilvan mindenre meg van az esély,de nalad ez kb egy számjegyű,es nem nagyobb mint 3......

2020. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amerikába szerintem picit nehezebb. Európában működik az ESC (ez tuti nincs), de az Aiesec esetleg....ennek nézz utána. Van egy-két au pair közvetítő cég is pl. culture care vagy auperfect, ha mondjuk még ez is beleférne. Ott van a workaway, amit írt valaki (de az igazából bizalmi alapon működik inkább, tehát nem egy szervezett program). Vannak ház sittelős munkák is, de most nem jut eszembe (mymindhouse talán, de nem biztos). Én azt mondanám, hogy esetleg érdemes felkeresni egy American Cornert (Budapest, Szeged, Pécs, Debrecen, Veszprém, de nyilván online is lehet ), mert hátha ők tudnak ajánlani valamit vagy tovább tudnak irányítani valahová stb., amiről még nem is hallottunk.
2020. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!