Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki hova megy idén nyáron...

Ki hova megy idén nyáron nudista helyre? Vélemenyek, tippek, infók?

Figyelt kérdés

Hy!

Idén (2021) először mennék nudi strandra valahova ahol full legál és biztonságos! De egyedűl elég necces!

(Izgulok mert nem vagyok egy mutogatós tipus).

Ki melyik helyre jár, és miért pont oda?

Beszámolnátok a tapasztalatotokról?

Valamint szívesen fogadnék tanácsokat is!

Trollok kíméljenek!

Ha nincs értelmes válaszod offold magad! THX.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2021. jan. 2. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Balatoni helyekre
Délegyháza
Szigetmonostor
Sziksóstó
Egyéb (ha ezt választod kerlek írd le, hogy mit ajánlanál)
33 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
92%

Szia

Attól függ hol laksz az országban. Legjobb szerintem Balaton, bereny fel van újítva valamennnyire. Budapest mellett délegyhaza, Szeged mellett Sziksóstó, de nem számíts nagy durranásra. Délegyháza hatalmas terület.

2021. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem is a mutogatásról szól.
2021. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Horvátország szerintem jobb ilyen szempontból. Ott nem kell kijelölt helyet keresni, azaz találsz simán olyan partszakaszt, ahol egyedül nudizhatsz (de mégse gáz ha meglátnak, mert ott kb tíz emberből egy ezt csinálja).
2021. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

"Ez nem is a mutogatásról szól."


Dehogynem!

+ a kukkolásról.

Csak egy fennkölt maszlagba van csomagolva, ami amúgy nagyon is átlátszó.

2021. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1#

Budapesti vagyok

2021. jan. 2. 17:02
 6/20 A kérdező kommentje:

3#

Sajnos idén no külföld, és mint írtam első lenne!😁

2021. jan. 2. 17:04
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyébként egy haverommal mennék le, mert beszéltem vele róla, és benne lenne!

Szerintem tök jó lehet, hogy nem kell szégyenlősködni, és lehet fürdeni és napozni pucéron, hogy nem szól meg senki!

Az én családom mindig tartozkodó volt az ilyentől!

Csak itt olvastam a strandikról és felbukkant hasonló téma!

Beindúltam...😁😁😁

2021. jan. 2. 17:12
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz az első alkalom miatt! Mindenki volt kezdő és sokan izgultak, de semmi problémád nem lesz, egy idő után meg fogod szokni magadat más meztelen emberek közt. Teljesen természetes lesz.

Javítsd ki légyszi a szavazásban a "Balatoni helyek"-et, mert csak egy van, Balatonberényi Naturista Kemping és strand. A többi épp nincs (Angéla farmot év elején a Levendula kempinget nyár végén eladták, azok most nem üzemelnek a naturistáknak, nem tudni mi lesz belőlük évekkel később se. Átépítés? Megszűnés?)

Kimaradt egy hivatalos hely, a Szigetszenmiklósi Miklós FKK, azt is be kell írnod, ha a hazai hivatalos nudi helyeket szeretnéd megismerni.


Délegyházán az Oázis Naturista Strand és Kemping a hazai naturizmus bölcsóje 1983 óta. Ide mindenképpen látogass ki. Elsősorban ezt ajánom. 27 ha, 3 strandja van. Órákat lehet sétálgatni, úszni a tóban, napozni a fák alatt. Itt laknak állandó naturista bérlők is, egész évben saját faházban, lakókocsiban. Az ó területüket óvatosan közelítsd meg, nem illik ott letelepedni vagy a stégükön napozni. Te mehetsz strandolni a 3 kijelölt helyszínre, napi jeggyel vagy bérelhetsz több napra apartmanokat, faházakat. Van szép nagy füves terület (több is) a lakókocsisoknak és a sátrazóknak. Egyre több a külföldi vendég. Több higi box működik, sokat már szépen felújítottak, de vannak még elhanyagoltak, melyek rendbetétele folyamatban van. A nagy strandon van egy pici büfé, a Bermudán egy nagyobb és a Spicc felé a Sport büfében is tudsz étkezni. Én ezek színvonalát nem tartom a legjobbnak és nem túl igényes (dolgoznak már a bővítésen), de mindig kapsz hideg italt és egyszerű ételeket. Szóval éhen se halsz, ha itt szeretnél enni. Az MNE honlapja nem igazán működik jól, szoktak itt programok is lenni (sok zenei, táncos esti összejövetel, főzőversenyek, sportesemények), de talán a facebookos csoportokban tudsz ezekről aktuális infót kérni.


Szigetszentmiklós új helyszín, 2 éve nyitott. A Duna-parton egy szépen gondozozott pici udvar, egy apartmannal. Sztem max. 25 fő fér el.Igazi pihenés, relax. A folyóban lehet úszni, van kijárat egy stéggel. Zuhanyozási lehetőség az udvarban. Lehet naponta is kilátogatni, de előzetes telefont megér, ha mennél, mert vannak itt szervezett bográcspartik, melyek hamar betelnek (esetleg egy ilyen dátumot javasolnék neked ide elsőre, szűk baráti körben könnyebben tudsz beszélgetni, ismerősökre is szert tenni).


SZIKI (Sziksóstó) kedves, családias hely. Ahogy fentebb írták, már nem nagyon modern, a szálláshelyek közül sok a régi lakókocsi, faház egyszerű berendezéssel. A tó pici, emiatt nyári nagy melegben hétvégén igen zsúfolt. Van egy pici büfé és meleg ételt is kapni. A zuhanyozók és WC-k rég voltak már felújítva. Több nyári programot is szerveznek, jól működő honlapjukon minden infót megtalálsz. Nagyon jó a reklámja pl. a Művésztábornak és a Sporthétnek. Az utóbbira sok holland állandó vendég is érkezik.


Szigetmonostor nagyon szép volt. Sajnos most eladás alatt van a ház, ezért egy kicsit megkopott az itteni lét. Megváltozott a személyzet. Régen nagyon jó programok voltak itt, melyeket a NaVKE szervezett. Ezek közül sok másféle most saját szervezésben létezik. A hely régen gondozott volt és gyönyörű. Csodálatos látvány a mesterségesen épített tórendszer. Több faház és egy lakókocsi és kőházban is van szállás lehetőség. Szauna is van a kőházban. Napozóknak, faházban lakóknak udvari közös vizes blokk. Sajnos a tulajdonos a szóló férfiakat nem minden esetben engedni be, főleg a kezdőket. Így ha ide szándékoznál menni MINDENKÉPP előzetesen telefonálj és kérdezz rá, most mi a szitú. Elvileg van a naturista részen is éttermi kiszolgálás. Honlapján találsz elérhetőségeket.


Balatonberény sztem klassz hely. Délegyháza után a 2. legnagyobb hazai nudi hely, szépen gondozott strandja van, egy hatalmas nagy mólóval. Mint az összes más szép balatoni kemping itt is jól felszerelt apartmananok, motelszobák, bérelhető lakókocsik, kőházak is vannak az ott alvók számára a kemping részében. A vizesblokkok, közös konyha a múlt évben kerültek felújításra és az étterem valamint a parti büfé is hozza a balatoni szinvonalat. Sok a külföldi vendég.

Hétvégén néha vannak itt is a kemping vagy a helyi naturista egyesület szervezte programok a közösségi helyiségekben vagy a strand területén.


A nyitvatartása Balatonberénynek idényszerű, bár Délegyháza, Miklós FKK és Szigetmonostor egész évben nyitva, SZIKI pedig télen bérelhető is társaságoknak, de a szolgáltatások nem teljes körűek ilyenkor így az igazi nudizás ezeken a helyeken a nyári időszakban, főszezonban javasolt.


A fentebb javasolt tengerparti sziklákon való napozás helyett én neked ott is a hivatalos, zárt helyeket ajánlanám, melyek gondozottak, szépek és fantasztikus élményt nyújtanak. Ott is vannak éttermek, gyönyörűbbnél gyönyörűbb vizesblokkok, sportolási helyszínek (röplabdázás, tenisz, petanque pályák...) De talán előbb ismerd meg a hazait, hogy utána rá tudj csodálkozni, milyen is egy igazi tengeri nudizás.

2021. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Huhh.

Ez igen korrekt és kimerítő válasz volt!

Többször is elolvastam!

Köszi az infókat!🤗😉

2021. jan. 3. 14:06
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha lehet, akkor Horvátországba. Minden nyáron oda megyünk. A magyar helyektől nem igazán vagyok elragadtatva.
2021. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!