Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy októberig még...

Igaz, hogy októberig még hazautazhatok Angliából személyi igazolvánnyal? Ugyanis kint élünk a párommal, de a nyáron haza megyünk.

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Jelenlegi állás szerint igen, de bármikor kitalálnak egy újabb marhaságot amivel korlátozni fognak minket.
2021. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
@1 Azt tudod, hogy a kérdésnek a Brexithez és nem a vírushoz van köze, remélem.
2021. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ott nem tudod beoltatni magad? Akkor biztos jöhetsz.
2021. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a vírus miatt tettem fel a kérdést, hanem a brexit miatt. Nincsen útlevelem, csak személyim.
2021. febr. 13. 12:30
 5/6 ludwigvan válasza:

Igazából a kifelé menet nem teljesen tiszta (Angliából Magyaroszágra), de ha vissza is akarsz jönni, akkor csakis akkor jöhetsz, ha a Settled status-od a személyiddel van megcsinálva. És az októberhez semmi köze. 2025 decemberig lehet használni.


"You cannot use an EU, EEA or Swiss national ID card to enter the UK unless you:


- have settled or pre-settled status under the EU Settlement Scheme, or Jersey, Guernsey or the Isle of Man’s settlement schemes

- have an EU Settlement Scheme family permit, or the equivalent from Jersey, Guernsey or the Isle of Man

- have a frontier worker permit

- are an S2 Healthcare Visitor

- are a Swiss national and have a Service Provider from Switzerland visa


In these cases, you can continue to use your national ID card to enter the UK until at least 31 December 2025."

2023. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ludwigvan válasza:
Bocs, azt hittem ez egy új kérdés! Az előző vagyok.
2023. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!