Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerika túrisat vízummal!?

Amerika túrisat vízummal!?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék utazni haverommal az USA-ba,pontosabban Los Angelesbe! Ismerem a vízumos dolgokat,zöldkártya témát is nagyjábol vágom! Ezek mind macerás dolgok,(zöldkártya ,még nehezebb)! Olvastam egy olyat amin megakadt a szemem,mégpedig hogy ha valaki igényel túrista vízumot ami ha jól tudom 3 hónap(90 nap) azzal tulajdonképpen bármeddig maradhat az USA-ban ha használja azt a kis trükköt hogy az utolso napokban mielőtt letelik a 90 nap elhyagja az országot majd vissza! Ez igaz? vagy valami rossz átverés?

2021. jan. 15. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd a bevándorlási tiszt beenged vagy nem.

Általában, annyi idöt kell távol lenni, mint amit ott voltál. Ha ez 89 nap, akkor 89 nap múlva próbálkozhatsz. Ha elhiszik a mesédet, akkor beengednek. Max. mégegyszer. Harmadszorra már nem.

2021. jan. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ez a kerdes egy rossz átverés!Biztosan nagyon képben lehetsz a vízummal meg zöldkárzyával ha felteszel egy ilyen kérdést......
2021. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a zöldkártyának az ESTa-hoz???

Kérdező, te totál fogalmatlan vagy.

Utazz inkább Pomázra. :-D

2021. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van annyi pénzed, hogy hónapokig lógj ott, akkor nyilván intézhetsz szabályos vízumot is a követségen. Ha meg nincs akkor miből fogsz ott élni? Illegális melósként az usa is sz.r hely ám...
2021. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván átverés, ez max. Dél-Amerikában működik, hogy ha átlépsz a határon, újraindul a 90 nap. Ajánlom Gyömrőt helyette, legálisan is látogatható :D
2021. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: :-DDDD


(én Pomázt ajánlgattam az előbb... :)) )

2021. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Ne is probalj ilyen "kis trukkot" bevandorlasi tiszttel.
2021. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Némileg ellentétesek a tapasztalataim, mint amit a többiek írtak.

Ugyanis pár éve amikor Fort Lauderdale-ből áthajóztunk a Bahamákra,

akkor feltűnt, hogy sokan ki sem szálltak a hajóból és a fordulóval vissza is mentek Floridába.

Amikor rákérdeztem a helyi taxisnál, az volt a válasza, hogy ezeknek csak a kiléptető pecsét kellett, hogy elhagyták az USA-t.


Azt persze nem tartom valószínűnek, hogy ezt túl sokszor el lehet játszani,

hiszen láttam már olyant is a Kennedyn, amikor érkezéskor már eleve be sem engedtek két magyar lányt és fordították is vissza őket.

(Az okát nem tudom.)

2021. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: az ESTA nem garantálja a belépés engedélyezését. Csak a lehetőségét.

Ha az immigration officer kockázatosnak ítéli meg az illetőt (akár potenciális illegális munkavállalás, akár más miatt), akkor nem engedi be. Kész-passz.

2021. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit Délkelet-Ázsiában el lehet játszani, mert a határőrök is tudják, hogy jó eséllyel vagy gap yearező nyugati vagy digitális nomád, aki elver sörre egy rakat pénzt meg bérel valami túlárazott kecót, de garantáltan nem veszi el a thai szakmunkás melóját. Az USA radikálisan más helyzet, egyszer lehet, hogy bejön, utána meg vehetsz helyben haza fél milláért repjegyet meg kiutasítanak 10+ évre.
2021. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!