Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt valaha "honvágyatok" oda...

Volt valaha "honvágyatok" oda ahonnan nemrég jöttetek haza nyaralásból?

Figyelt kérdés

Pl. pár éve volt egy nagyon jól sikerült bulgáriai nyaralásom, és a nyaralás utáni itthon töltött 1-2 nap nagyon szomorú volt, vissza akartam menni Bulgáriába.

Meg ugyanígy egyszer Törökországból jöttünk haza, hazajöttünk Pesten a reptérről, otthon kipakoltunk, aztán menni kellett boltba kenyérért, a bolt felé sétálva egy hangot hallottam, azt hittem a müezzin hív imára (2 hét Isztambul után megszoktam) de kiderült, hogy csak egy részeg cigány kezdett el óbégatni, majdnem sírva fakadtam.

febr. 23. 16:50
 1/3 anonim válasza:
47%
Igen volt.Privi?
febr. 23. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha nyaranta kimegyek Finnországba pár napra, aztán amikor visszaérek BP-re és indulok a Ferihegyi vonatállomáshoz, ha akkor olyan levertség és búval b4szottság kap el, az a "na nee, már megint ez a lepukkadt hely..."-érzés.
febr. 24. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen volt. Többször is.
tegnap 21:47

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!