Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ugye nem zavar senkit,hogy...

Ugye nem zavar senkit,hogy most el kell hogy utazzak,és 2 napra itt kell hogy hagyjalak titeket?Hiányozni fogok?Kinek fogok hiányozni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon fogsz hiányozni. Készítem a 100as zsepit
2021. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig fel sem tűnt,hogy itt voltál.Azért majd küldj egy képeslapot.
2021. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megeri elutazni ket napra? Mi eri meg jobban? Ket napra elutazni, vagy ketszer egy napra?
2021. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltünő lesz, hogy a sok névtelen közül egy hiányozni fog.
2021. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha odaérsz, hívjál fel, hogy ne aggódjak.
2021. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Összejött a szomáliai út?!?Vagy sierra leone-ba mentek nyaralni a csaladdal?
2021. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1.:1db zsebkendőnél se érek én többet,nem hogy 100-nál.Miattam csak ne pazarolj. :)

2.:Ha tudtam volna hogy kinek címezzem meg,küldtem is volna. :)

3.:Nálam csak az egyszer 2 napra játszott,a másikat nem tudom honnan szülted.

4.:Pontosan.Az egyetlen értelmes válasz a tiéd. :)

5.:Elfelejtetted le is írni a számodat,így nehézkes lett volna.

6.:Tudom kire gondolsz aki ezeket a helyeket írta,én is válaszoltam a kérdésére.Én a családomhoz mentem Magyarországon belülre.És amúgyis szegények vagyunk anyagilag,mindig is azok voltunk,egyszer se voltunk még együtt külföldön.De nem kell ahhoz külföldre menni hogy veszélyes helyen legyen az ember,ilyen Magyarországon is van,és ahhoz se kell külföldre menni hogy szép helyeket lásson az ember,mert ilyenek is vannak Magyarországon.És ha jól akarja érezni magát az ember,nem kell hozzá egyáltalán sehova se mennie,elég csupán ha azokkal van akiket szeret.Nekem sajnos nem itt él velem a családom,ezért nekem utaznom kell hozzá.

2021. márc. 1. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!