Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországban élő (magyar)...

Németországban élő (magyar) rokonom most fog elindulni nemsokára(napok) Magyarországra látogatni,hogy tud bejönni?

Figyelt kérdés
Teszteltetni akarja magát így hogy jöhet be? Ez pénzbe kerül? Mennyibe? Amíg nincs eredmény nem jöhet? Pár ezer Ft vagy jóval magasabb összeg? Kinek kell fizetni?

2021. márc. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
42%
koronavirus.gov.hu
2021. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű :(
2021. márc. 2. 00:02
 3/49 anonim válasza:
63%
2021. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
78%

Hat az osztrak magyar határnál havi ingazonak szamit mivel vannak magyarországon rokonai.

Munkaazerződése legyen nála es mondja meg a határnál hogy csaladot latogat mert mar honapok ota nem látta őket . Atfogják engedni .

2021. márc. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem ingázó. Fixen kinn van évtizedek óta. Csak eljönne szokásosan évente kb 3-4x de a korona miatt tavaly ez 2 rövid alkalom volt. Megmondom őszintén nem repesek az örömtől. Akármilyen rosszul is hangzik. Semmi esély arra hogy nem tud jönni csak később?
2021. márc. 2. 06:30
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem Ausztriában él írtam hogy Németország és nem ingázó. Viszont magyar és nagyon nem tudom mennyire biztos hogy be tud jönni. Valójában nem vagyok oda az ötletért de nem emiatt.
2021. márc. 2. 06:33
 7/49 anonim ***** válasza:
61%

Ezerszer mentünk már haza vírus alatt. Nem vagyunk ingázók.


Német határon nincs kint senki, osztrákon meg munkaszerződés vagy csak személyi aztán ennyi


Csinálhat tesztet biztonság kedvéért de nem fogják kérni



Nyugi a tv túltolja...

2021. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem akarod fogadni, mond, hogy jöjjön pár hónap múlva.
2021. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, mivel van ez a covid világjárvány, így alapvetően korlátoznak minden utazást.

Kérlek üzend meg a német rokonodnak ezt, a végére írd oda, hogy türelmét kéred, esetleg említsd meg a halottaink számát is.

Talán ezt megérti.

2021. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
37%

Nézd, nem ok nélkül vannak a korlátozások. Szerintem minimum csak egy pár napos teszttel engedik max át,de ismerősöm anyja kint él Németországban és nem tudott hazajönni a fiához.

Marad a skype, facetime stb. Ez van.

2021. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!