Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek Vietnám vagy...

Szerintetek Vietnám vagy Japán a szebb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálam egyértelmű, hogy Japán a befutó, a kultúrájuk is jobban érdekel.
2021. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Japán. Mondjuk Vietnámot is szívesen megnézném :)
2021. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Két erős versenyző, de nálam egyértelműen Vietnám a befutó, főleg ár/érték arányt is figyelembe véve.
2021. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Vietnám tűnik szebbnek.
2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Japán
2021. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő szép, de nekem Japán a kedvenc Ázsiai országom Bhután mellett úgyhogy nem kérdés hogy Japán.
2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak, hogy a másik oldalról is legyen elfogult véleményező, számomra Vietnám. (Nem voltam Japánban, és a vietnami kultúra a különleges számomra.)
2021. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Arra redukalhato a kerdes, hogy a piszok anyagiak mennyire szamitanak. :D Ha szamitanak, akkor Japan nem rug labdaba. Illetve, mennyire tudod viselni

a csorosag velejaroit - iszonyatosan szennyezett levego a nagyvarosokban, szemet mindenfele, itt-ott buz - ezekbol Vietnamban van boven. Mindket orszag vegtelensok felfedeznivalot tartogat.

2021. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépségre nehéz mit mondani , japán tiszta kulturált sok természeti szépséggel , Vietnám koszos rendezetlen gyönyörű hely annak aki túl lát a kaoszon és az "egyszerű" mögött meglátja a csodát.


Mondjuk én Laos, Cambodia, és hasonló helyeken is elég jól elvoltam, de Vietnám igen kellemes hely.

És japán is így nem tudok dönteni

2021. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő gyönyörű, egzotikus ország, de Vietnám szegény ország, így sajnos csak a természeti adottságai szépek, Japán a világ leggazdagabb, legdrágább országa, tiszta, rendezett, kultúrája gazdag, különleges ami nagyban hozzájárul az ország szépségéhez.

Vàltozatos tájai vannak, hegyek, japán Alpok, tengerpart, szigetvilàg, hőforrások, modern és régi városok, zöld vegetáció, négy évszakos.

2021. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!