Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában milyen végzettség...

Angliában milyen végzettség szükséges a Szempilla Stylistoknak a legális munkához?

Figyelt kérdés
Ugye Mo-n Szépségtanácsadó/Kozmetikus végzettség szükséges a legális munkavégzéshez szempilla stylistként, viszont semmilyen információt nem találtam arról, hogy az Egyesült Királyságban, mik a feltételei, hogy valaki pl Szalonban dolgozhasson szempillásként!

2021. márc. 23. 15:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Tudod egy bizonyos szint alatt nem süllyedünk bizonyos szintek alá, úgyhogy élvezzétek ki, hogy ennyit is reagáltam rátok ;)


8-as neked meg köszönöm az információt, igen itt élek, de sajnos nem kaptam semmi érdemleges információt a témával kapcsolatban. Otthon már évek óta csináltam ezt, de a vírus és a bezárások miatt sajnos itt le kellett tennem róla!

2021. márc. 23. 16:58
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Először tanulj meg végre angolul. Rendesen! Anélkül esélytelen.
2021. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Csak accredited képzésre mehetsz, mert az efféle szolgáltatásokhoz kell biztositás. (állami garancia vállalási kotelezettseged van)
2021. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
#11 akkor miért nem kérdezed meg a legközelebbi szalont? ha fel nem is vennének, de lehet tudnának segíteni ebben, hány év tapasztalat kell általában, érdeklik-e őket a papírjaid egyáltalán (ha igen, akkor lehet érdemes lenne lefordíttatni), ha nem, akkor el kell-e végezni a pár napos gyorstalpalót.
2021. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Fordítóként dolgozom, bár ezt nem tudhattátok, de akkor igen nyilvánvaló, hogy csak konyítok valamennyit az angol nyelvhez, viszont akármennyire is savaznak az emberek a kérdésem miatt, rengeteg cikket elolvastam, rengeteg oldalon kutakodtam, de érdemi információt nem találtam erről, de abszolút úgy érzem, hogy teljesen felesleges volt itt megkérdeznem a dolgot.

Úgy gondolom senkinek nem ártottam mégis belém álltak, úgy, hogy semmit nem tudnak rólam.

Szóval szeretném lezárni a kérdést!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2021. márc. 23. 17:17
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, én nem élek Angliában és fogalmam sincs erről a szakmáról. Azt tudom tanácsolni, hogy nézegess álláshirdetéseket (ha vannak jelenleg), ott fel kell sorolniuk a követelményeket. Esetleg keress fel egy szalont, a tulaj vagy manager csak el tudja mondani. :)
2021. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy brit fórumon tedd fel a kérdést, szerintem nagyobb eséllyel kapsz választ.
2021. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy ismerősön itt kint Pillás, és műkörmös. Tanfolyamon vett részt aminek az elméleti része online, a gyakorlati része kicsit bonyolultabb, mert kell egy "szakembert" találni, aki minden vizsga munkát úgymond leellenőriz, elfogad. Sikeres vizsga esetén ( ami harantált, mert fizetős a tanfolyam) kapsz egy oklevelet amire rá lesz írva mit végeztél el. Lehet dolgozni mi is pillásként, műkörmösként is. Csak 2 gond van amit meg kell oldanod

1. Tanfolyam ára: ami nem olcsó. Pár ezer fontba számolj. ( más szakma: férjem háztartási villanyszerelőt tanult itt ami 5000 fontba került)

2. Ha megvan a végzettség, akkor szalonban senki nem alkalmaz, mert itt nem így megy. DOlgozhatsz szalonban, de neked kell fizetned a "chair" helyet. Neked kell kuncsaftokat szerezned, hogy a szalonbérést ki tud fizetni.

A munkavállalási vízumot most nem mondom, gondolom tisztábban vagy vele.

Én Wltshire megyében élek, és végre 10 év után találtam egy nagyon jó körmöst aki szintén magyar. ( ő is sok éve él kint, csak nemrég költözött a kozelbe.) Pillás magyar nincs a közelbe, de mondjuk arra én nem tartok igényt.

2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Kerdező az altalad emlitett mondas egesz pontosan ugy szol, hogy egy bizonyos szint felett nem süllyedunk egy bizonyos szint ala.
2021. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 D. Brasco ***** válasza:
17%
A kérdező az az igazi talált süllyedt kategoria......aki "konyit" az angol nyelvhez,meg ott is van az országban,de ő ott helyben nem talált semmilyen információt meg nem is tudott utána járni,vagy segitséget kérni ezzel kapcsolatban......
2021. márc. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!