Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha este 8 után mennék haza...

Ha este 8 után mennék haza ezért kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ez elég bénán lett megfogalmazva. Illetve nem tudtam melyik témakörbe tegyem, de ez most lényegtelen.


Az lenne a kérdés, hogy én a gyerekemmel haza szeretnék jönni éjjel, a kijárási tilalom után.

Nekem van papírom munka végett, de a gyerekemnek nincs.

Hazamennem muszáj, és a gyerekemet nem fogom egyedül haza engedni, és nem fogom engedni, hogy nélkülem töltsön 4 napot.


2 házunk van egymástól 200 km-re.

Nekem onnan ahol dolgozom muszáj haza mennem és nem szeretném, hogy 200 km-re (ahol ismerősünk sincs) legyen ott a gyerek, ez felelőtlenség lenne!



Ezért megbüntethet a rendőr?



2021. ápr. 3. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyereked?

Nem mindenáron büntetnek a rendőrök sem. Talán akkor szőröznek, ha éppen rossz napjuk van.

Én BP-en járok haza este melóból. Egy árva rendőrt nem láttam pl az 1-es villamoson sosem. Holott bőven vannak tinik, kisgyerekes párok is az utasok között.

2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont most hazafelé állítottak meg a rendőrök.

Kérdezték hogy WTF?

Én mondtam műszakból tartok hazafelé és odaadtam a papírt.

2021. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.

14 éves

2021. ápr. 4. 01:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A vonatkozó kormányrendelet értelmében megbüntethetnek. Ha akarnak. A gyakorlatban úgy GONDOLOM, meg fogják érteni a helyzetedet, de egy cseppet se lepődj meg, ha mégis gazdagabb leszel egy 4-5 számjegyű csekkel, mert a jog értelmében nincs mivel védekezned. (Vagy csak nagyon szövevényes módon , ahhoz meg már ügyvéd kell és az sem mindegy, az igazoltatáskor mit mondtál.)
2021. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem opció, hogy nem éjszaka utaztok?
2021. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
79%

"és nem fogom engedni, hogy nélkülem töltsön 4 napot"


azt hittem 10 éves vagy kevesebb, hogy nem lehet nélküled 4 napot :D


osztálykirándulásra se mehet?

2021. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Osztálykiránduláson van vele felnőtt:)

Így teljesen egyedül lenne

Bármi történik vele senki nem tud rögtön segíteni neki mivel mondtam NINCS ott ismerősünk!!!

2021. ápr. 4. 10:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Arra nem reagáltál, miért nem lehet napközben utazni.

De ok, mondjuk, hogy feltétlenül roppant fontos éjszaka elmenned a másik házba.

A gyereket vagy délután, vagy másnap reggel felülteted a vonatra, és vagy ő vár rád, vagy te őrá otthon.

14 évesen ehhez már pont elég nagy.

2021. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én a kérdés kiírásakor egy általános véleményre voltam kíváncsi:D

Kicsit elkanyarodtunk de mindegy is.

Azért kell éjjel hazajönni, mert nekem másnap órám van🙂

A gyereket meg azért nem engedem el egyedül, mert vonaton nem egyszer találkoztunk részeg, esetleg drogos emberekkel.

Láttunk olyat is, hogy késsel támadnak rá kalaozra.

Én így nem lennék teljesen nyugodt, ha így utazna a lányom, hisz közvetlen vonat nincs.

Legjobb esetben is kell 2 órát személy vonattal mennie és nem a legtisztább környék, ahol le kell szállnia:DD

Remélem így érthető!

2021. ápr. 4. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Én 14 évesen bulizni jártam, éjszaki busszal jöttem haza a barátaimmal. És mégis felnőttem, egyetemet fejeztem, dolgozom.
2021. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!