Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kis kézipoggyásszal (40x30x20...

Kis kézipoggyásszal (40x30x20 cm) elmennétek egy hetes nyaralásra/városnézésre? Sajnálom kiadni a pénzt a nagyobb bőröndre.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Melyik évben?
2021. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
szerintem nem érdemes nyaralni vagy városnézésre menni ha így állsz hozzá. egy kinai kabinbörönd olcsóbb mint egy múzeumi belépő vagy egy pizza egy űditővel egy turistáknak való helyen. mi szokszor tíz-tizenötezer forintot is kifizetünk a légitársaságnak, hogy egy üres plusz böröndöt vigyünk a shoppingolásokhoz.
2021. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ötnapos utakra én egy ingyenesen felvehető hátizsákkal simán elvagyok. Okosan csomagolok, nem viszek felesleges cuccokat és tartalékot sem, azt és annyit viszek ami feltétlenül szükséges. Öt napra azon felül ami éppen rajtam van, viszek egy másik farmert, két pulóvert, három pólót + egyet aludni, meg a szükséges fehérneműket.

Egy fogkefe, kis tubus fogkrém, egy deo, és nagyjából ennyi. Simán belefér az ingyenesen felvehető hátizsákba.

2021. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

El..

Jól válogatva ketten 1-1 ilyen kabinbőrőnddel mentünk bő 2 hétra Mexikóba..

Szerencsénk volt, járattörlés miatt a többiek csomagja 4 nap múlva érkezett.

Nekünk meg ott volt a kezünkben.

Gyakran utazunk, sose vittünk (indultunk) nagyobb cuccal.

Azért volt még egy nagyobb hátizsák is, ha visszafelére gyarapszik a cucc.

2021. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, simán. Voltam már 7 éjszakás nyaraláson kézipoggyásszal, semmiben nem szenvedtem hiányt.
2021. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Te ismered az igényeidet és azt is, milyen időjárásra kell számítani. Ha sok téli cucc kell, kevés lehet, ha meg egy ügyvéd barátomra hasonlítasz, aki napokig elvan egy shortzsebbe begyűrt pár váltás alsógatyával és zoknival, plusz fogkefével, meg imád helyben szuvenírpólót venni, akkor még sok is.
2021. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Aki tud okosan csomagolni és nem pakol be mindent "hátha kell" meg "ne kelljen venni" alapon, az simán elfér egy hátizsákban is. :D
2021. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék. Ha nincs elég helyed, egy plusz pulcsit pl. kézben is tudsz vinni a repülőre, a kutya se fog rádszólni érte.
2021. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 5 napos nyaraláshoz teszteltem, de megpróbálnám bevállalni. Lehet szereznék egy olyan táskát, amibe optimálisabban lehet pakolni, mint a mostaniba. Úgy tuti beférnék.
2021. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Kiveve nagy hidegben talan, mert akkor nincs ketseg az idojaras felol es fehernemuvel, haloruhaval is tul lehet elni. Kulonben mindent meger az, hogy legyen nalam eleg ruha akkor is, ha varatlanul husz fokkal tobb vagy kevesebb van.
2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!