Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valakinek van vagy lessz...

Ha valakinek van vagy lessz lehetősége utazni,sokan miért pont dubaiba mennek mikor van ezerszer szebb meg jobb hely nála?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Akiknek csak a szájukba adott információk vannak meg a világukról, azoknak simán lehet az aktuális trendi ökörség ideális terep görcsösen flexelgetni.
2021. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
81%
Szerintem Dubai a jó ízlést hírből sem ismerő újgazdagok paradicsoma.
2021. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Imadom Dubait. Elsösorban az epiteszet, a korlatlan epiteszeti lehetösegek erdekelnek ott, no meg az eghajlat pont nekem valo. Igaz, nyaron nem lehet ott kibirni, de klima mindenhol van. En januarban voltam ott, rengeteg lehetöseg van hova menni, pl. Abu Dhabi nincs messze, ott a Zayid- Moschee csodalatos, no meg a Louvre muzeum. Persze a termeszet nem olyan (csak tenger es sivatag), mint az USA-ban, vagy Ecuadorban, de mas szempontbol fantasztikus hely. A közbisztonsag meg hiresen jo ott.
2021. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Én visszakérdeznék: jártál Dubajban és nem érte meg? Ha igen lenne a válasz, nem tetted volna fel a kérdést.

Én jártam Dubajban is, a Grand Canyonnál is, a Mekong deltában is, mindegyik egyedülálló a maga nemében, és soha nem jelenteném ki, hogy bármelyik szebb a másiknál.

2021. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
14/ es olyanrol hallottal mar, hogy nem megy a kerdezö olyan helyre, ami alapbol nem tetszik/szimpatikus neki? Vagy most szegyellnie kellene magat, mert meg nem jart ott es nem is akar? En sem jartam Dubaiban es az utolso hely lenne, ahova mennek. Na bumm.
2021. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%

70 országot bejártam, Dubaiba csak azért, mert állandóan útba esett.

Személy szerint nem az esetem.

Ha már város, akkor Szingapúr.

2022. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!