Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair cultural care vélemények?

Au pair cultural care vélemények?

Figyelt kérdés
Nemrég feldobta a cultural care hírdetését. Megnéztem az oldalt, nagyon szimpatikus volt. Van valakinek esetleg az elmúlt 2-3 évben tapasztalata a szervezettel?

2021. ápr. 14. 20:56
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Én ugyan nem voltam velük még kint, de az egyetemen rengezegszer tartottak előadást, meg mindenféle meetingeket és ez alapján nekem is nagyon szimpatikusak. Nagyon szeretnék résztvenni a programjukon, azért is, mert (bár nagyon sok pénz ugye) de legalább teljesen legálisan intéznek mindent és mindenre odafigyelnek. (Nagyon sok ilyen cégre ez nem igaz, olcsóbb de nem feltétlenül van minden a helyén)

Ami még jó, hogy kell ugye egyetemre/főiskolára járni közben (ez azért király, mert bármit tanulhatsz, nem kell egy adott szakra jelentkezni és szenvedni és annyira beleszakadni se a tanulásba(merthogy ugye nem ezért mész)) Illetve a másik ami nagyon vonzó a programban az a +1 hónap utazgatás*-*

Tapasztalatom kb ennyi van velük😅 (még!!!)

2021. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Kint voltam velük los angelesben. Közölték hogy az is a munkám része hogy az apukát heti háromszor orálisan ki kell elégítenem.
2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En velük voltam:) írj bátran ha érdekelnek részletek
2022. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!