Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elfogadják ezt a védettségi...

Elfogadják ezt a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július végére tervezzük,hogy Görög Országba megyünk nyaralni.

Azt tudom,hogy belépéskor egy 72 óránál nem régebbi negatív PCR tesztel be engednek ,viszont itthon 10 nap karanténba vágnak utána.

Oltásom nincs, de csináltattam ellenanyag vizsgálatot ami pozitív lett, így megadták az ideiglenes védettségi igazolványt.

Ezt a fajtáját elfogadják itthon határ átlépésnél,úgy hogy nem kerülök karanténba?

Aki esetleg utazott már ,vagy jártas ebben annak meg köszönnék egy kis segítséget



2021. jún. 3. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Korán van még, július végéig változhatnak a dolgok akárhányszor. Várj.
2021. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszafelé minden jogon szerzett védettségi igazolványt elfogadnak. De utána kell nézni mert lehet, hogy egy angol nyelvű ellenanyag vizsgálat is x hónapig szabad beutazásra jogosíthat. Horvátoknál pl. így van.
2021. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 köszi, most megnyugodtam ,hogy ez is jó lesz

Én úgy tudom ,hogy Görögöknél csak PCR teszt vagy antigén gyorsteszt a jó, ami nem probléma, csak ugye a haza útnál nem akarok karantént kapni:D

2021. jún. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!