Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen weboldalakon lehet...

Milyen weboldalakon lehet külföldi rövidtávú/alkalmi munkákat találni?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni utazgatni a világban, és persze közben dolgozni, hogy fent tudjam tartani magam, regisztráltam is a workawayra, viszont kevés a fizetős munka, ezért ha ismertek megbízható oldalakat, ahol lehet alkalmi munkát (1-2 hónap) találni külföldön, légyszi írjátok meg. Már sokat kerestem, de semmit nem találtam, ami használható lenne.

Kérlek, csak olyan odalakat ajánljatok, amiket ismertek és ne olyanokat, amit épp feldobott a google. Azokat már átnéztem.



2021. jún. 6. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem nagyon van ilyen lévén a munkavállalás mindenféle engedélyhez/vízumhoz kötött és nem megy csak úgy. Illegális munkákat meg nem fognak a neten megosztani.
2021. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Indeeden beallitod az adott orszagot.

De az meg van, hogy Covid idején nehéz lesz? Nyelvismeret milyen van? Munkatapasztalat?

2021. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ausztria, Nemetorszag az egyetlen, ahonnan hazakavarodhatsz, ha rajossz, hogy nem ugy van.
2021. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiver, Upwork, Freelancer.com oldal sok féle van és nem feltétlenül az oldalakon múlik, hogy sikerül-e munkát találnod. A Netpincér és a Wolt is virágzik, közben biztos van egy rakás étterem, akiknek ezek az oldalak se jönnek be megoldásként. Bármilyen rendszert kezdesz el használni, érdemes megismerni magát a felületet, működési modellt és megérteni, hogy mi HOGYAN és MIÉRT működik, vagy nem működik rajtuk és hogyan tudod az adott felület működését a hasznodra fordítani.
2021. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!