Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írországba utazok és azt...

Kornya Renáta kérdése:

Írországba utazok és azt szeretném meg tudni miket lehet kézipogyászba bele tenni?Lehet-e száraztészta félét bele tenni csoki szotyit?Most repülők először és nem tudom sajnos az ilyesmiket.

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ami nincs tiltva, az mehet. Élelmiszerek közül minden szilárd rendben van (mondjuk nem tudom minek vinnél száraztésztát és szotyit magaddal), a folyadékoknak kell megfelelniük a korlátozásoknak: max. 100ml-es átlátszó üvegekben max. 10db, egyetlen újrazárható zacskóban, aminek a térfogata max. 1L.

2021. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de minek akarnál Írországba száraztésztát meg szotyit vinni?
2021. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy rúd téliszalámit megértenék(ja, nem)

De száraz tésztát?

Szerinted ott nincsenek boltok?

És a nyereg alatt puhítják a húst?

2021. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szarazteszta engem is izgat. Ne mondd, hogy hungarikum.
2021. jún. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoljátok, hogy azért akar, hogy ne ott kelljen vennie? (Nyilván drágább.) És mivel száraz, hát eláll. Lehet, hogy karanténba kerül, és ezt fogja enni, mert boltba (sem) mehet.
2021. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írországban 1 kg száraztészta 0,9 euro (300 Ft), ugyanaz a tészta Magyarországon 700 ft. (Direkt ugyanazt a tésztát kerestem ki a tescoban itt is, meg ott is, csak hogy össze lehessen hasonlítani!)
2021. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!