Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20-22 hetesen egzotikus...

20-22 hetesen egzotikus tengerpart?

Figyelt kérdés

Seychelle-szigetekre szeretnénk szeptember végén elutazni. Akkor leszek 20-22 hetes. Valaki járt már ott esetleg várandósan?

Mikre jó figyelni egy ilyen út alatt?


2021. jún. 8. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Félidős terhesen talán még nem vészes. Sey-en jártam párszor, az út hosszú, nagy a meleg. Nem terhesen sem valami kényelmes ennyire hosszú út, de ha szokva vagy hozzá, bírható.

Csak félve kérdezem: járvány idején biztos ez a legjobb ötlet? A harmadik világban felbukkanhatnak mutációk, jöhet krízishelyzet, és ott ne számíts csúcsminőségű orvosi ellátásra, vagy csak csilliókért.

Melyik szigetre mennétek?

2021. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mahé szigeten szállnánk meg. Nászút lenne, így ezért akarnánk most menni, ha lehet. Persze a pici az első és orvossal is egyeztetek majd mindenről.

Pont azért akarnák oda, mert ott annyira kevesen vannak, hogy sokkal kisebb az esélye, hogy tömegben kelljen lennünk. Nem egy Dubai.

Párom Covidos volt, amikor megfogant, szóval bírja a gyűrődést. Én vagy tünetmentes voltam vagy nem kaptam el vagy passz… :)

2021. jún. 8. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyes vagyok. Tömeg általában nincs, bár mi sosem szállodában lakunk. Tisztaságra ügyelnek, a csapvíz ugyan rémes ízű, de iható. Mahé szerintem oké, a szigetek között közlekedő katamaránokat viszont terhesen nem ajánlanám, én is csak a felső szinten, szabad levegőn, üres gyomorral Daedalonnal bírom végigülni, nézve meredten a tengert.:-)

Azért figyeljétek a híreket, még ott sem lefutott ügy a járvány.

2021. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Terveztük a szigetek közötti mozgást, de tegnap néztem videot róla és el is vetettem 😄

Igen, figyelek mindent most. :)

Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 8. 11:34
 5/13 anonim ***** válasza:
A 13 oras repulouttal van a gond.
2021. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem követted a híreket, de pont ott durrant be a járvány nemrég úgy, hogy a lakosság nagy része már kapott (kínai vagy Astra) oltást. Lakosságarányosan 2 hónapja rosszabb a helyzet náluk, mint nálunk valaha bármikor (tehát a 3. hullám csúcsán) volt. Csak mivel ők kevesen vannak, ez nem jelent óriási esetszámokat.


[link]


[link]


Persze lehet szeptemberre már semmi sem lesz, de az biztos, hogy nagyjából már ők is elérték az oltást felvenni hajlandók maximumát a kb. 70%-os aránnyal.

2021. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%

Rengeteg tartalmas és értelmes uticél vár/na/ rád. De amit te kitaláltál, az egy agyrém, totális baromság.

Átrepülnéd a fél világot, ennek megfelelően természetesen ostoba módon elköltenél egy valag pénzt. Miközben 1-2 óra repülőútra is megláthatnád a csodát.

Én pontosan értem kedvesem, hogy a mediterrán térség nem annyira elegáns, mintha azt mondod a szomszéd gyökérnek, te a Seychelle-szigeteken nászutaztál, de ha mégis kifogsz egy értelmes szomszédot, az nem irigy lesz a hír hallatán, hanem mélységesen meg fog vetni.

Szimplán utazási tahónak fog tartani.

Nem tudom, szabad-e utazási tahónak nevezni egy tudatlan kis fruskát.

2021. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy és irigy! :)
2021. jún. 8. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen körülmények között maradnék az EU-ban. Az egyik tényleg a hosszú repülés, a másik az esetlegesen szükséges orvosi ellátás. Jó esély van rá hogy nem fog kelleni, de mi van ha mégis. Pl egy várandósság alatti vérzés után lehet hogy hónapokig feküdnöd kell, és nem ajánlott a repülés. Akkor mit csinálsz, ott maradsz?
2021. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Ellentétben veled kérdező én beutaztam már a fél világot, ismerem a kutúra és a felelősség fogalmát. Te még csak barátkozni sem kezdtél e fogalmakkal. Mellesleg amit te irigységnek fogsz fel, az MEGVETÉS volt.
2021. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!