Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kutyával horvátországi nyaralás?

Kutyával horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés

Van egy 35kg-s labradorom és vele szeretnénk a párommal

elmenni Horvátba. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy van-e kutyastrand közelében "kutyabarát" szállás(nem kemping). Saját fürdő fontos. Köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában van a városokban kijelölt partszakasz ahol kutyával fürödhetsz. Táblákkal jelzik,hogy melyik az a szakasz. Rovinj-t ismerem a legjobban , oda visszajártunk rendszeresen. Ott a Lone öböl kutyás, vagyis egy része, a Cuvi partszakaszon is van olyan rész. Lone az tök jó, mi arra felé strandolunk a legtöbbet, ott van egy nemzeti parkrész közvetlenül, el tudok menni sétálni is vele, az Óváros sincs messze. Szállásokat nem tudom, de tuti van. Manapság ez külföldön nem hiszem,hogy akkora probléma.
2021. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Akkor arra nézelődünk!!!
2021. jún. 29. 14:36
 3/5 anonim válasza:
100%
Horvátországban sok felé láttam kutyákat. Ha szabadstrandra mentek ahol nincsenek sokan és nincs kitéve külön tábla hogy kutyának bejönni tilos a fürféssel nem hiszem hogy baj lenne
2021. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Amikor néztem oda szállásokat láttam hogy elég sok a kutyabarát
2021. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 29. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!