Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi értelme vannak, hogy...

Mi értelme vannak, hogy bizonyos országok PCR tesztet írnak elő azoknak is, akik 2x be vannak már oltva nyugati vakcinával?

Figyelt kérdés
Máltára utaznánk, de ledöbbentünk, mikor láttuk, hogy csak a máltai okmányt fogadják el. Nem értem, hogy én, akit Pfizerrel oltottak, miért lennék fertőzőbb, mint egy 72 órája készült negatív PCR teszt tulajdonosa? Nem erre van az egységes EU-s oltási igazolvány?

2021. júl. 1. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy beoltottak (ahogy engem is), a nyálkahártyán még lehet vírus. Nyilván kisebb eséllyel adja át az, aki oltott, hisz benne nem szaporodik el a vírus, nem tüsszög, nyáladzik minden fele, szórva a vírust, de attól egy bizonyos ideig ott van a nyálkahártyán. A vírus megakadályozásának ez a biztos módja.
2021. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak Magyarországon hoznak csak a politikai szimpátiát kiszolgáló, egyébként teljesen logikátlan döntéseket a kormányok...


Ez nem ellened szól, hanem a máltai szavazóknak.

2021. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

De amúgy de, pontosan erre van az EU-s igazolvány. Bármit is olvastatok, az a mai nappal kezdve felül lett írva és lehet menni.


Egyébként pontosan ezt is írják az eüminisztérium honlapján:


[link]

2021. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
@1 gratulálok, agyatlan birka vagy. :) Nincs vírus.
2021. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
4-es, nem, kutató biológus vagyok. Agyatlan az itt te vagy ;)
2021. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Jah es a birka is, csak azt tudod hajtogatni, mint az összes többi, aki nem tanult életében se biológiát
2021. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is most 9-én megyünk Máltára és mind elmegyünk tesztet csináltatni előtte két nappal. Pedig 5-ből 2 ember nálunk Modernát kapott...
2021. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem egyébként tényleg nem kell már. Nyilván ha nem csak nyugati vakcinát kaptatok, akkor érdemes lehet.
2021. júl. 5. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:

@5 nem vagy az, dragasagom. :) De akkor kerdezoek tegedet, O tudatlan birka, kinalap biologiat SEM tud... Mondd, mi a grafen oxid hatasa Rajta, hallgatunk. :)



A PCR meg meg mindig nem "teszt", es fauci mar megorobalta ezt eljatszani amikor az aidset akarta igy "elterjeszteni". Eloszor buz i virusnak hivta, utana mar a gyerekek otthon terjesztettek... ;)


Milyen erdekes, hogy egy honappal a kamuvirus elott (es 2 evvel azutan, hogy a G7 meg az eu milliardokert vett "teszt"keszleteket) veletlenul meghalt a ovr feltalaloja, igaz? :)



ID2020, Agenda 21, Cyber Polygon.


Szeoen le van irva minden. De az ilyen birkak a sparsban is hinni fognak, es tuntetni fognak a hus ellen... idiotak. :)

2021. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: Ne haragudj, de ez az össze-vissza butyuta írásodat komolyan kelleni venni vagy csak viccelsz? Mert ha komoly, akkor az nagyon ciki, hogy mennyire butuska vagy
2021. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!